Гороскоп на 27 червня для всіх знаків зодіаку: день, коли таємне стане явним

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

День, коли брехня – навмисна чи ненавмисна – перебуває під категоричною забороною.

Будь-яка брехня рано чи пізно проявиться, а таємне стане явним, що не найкращим чином позначиться не тільки на ставленні до нас, але і протягом нашого подальшого життя: сказана нами в цей день брехня може спливти будь-якої миті і все зіпсувати.

Овен (21.03 – 20.04)

В цей день, як говорить старе прислів'я, як гукнеться, так і відгукнеться: будьте добрі до людей, і вони обов'язково дадуть відповідь вам тим же. І, відповідно, навпаки.

Телець (21.04 – 21.05)

Не слід давати обіцянки, які ви, швидше за все, не зможете виконати: спочатку зважте свої можливості і тільки потім говорите "так", щоб не кидати слова на вітер.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Вам варто пам'ятати про те, що "слово – срібло, а мовчання – золото": чим менше ви будете говорити, тим краще, інакше сказане зопалу або недоречне слово може серйозно ускладнити життя.

Рак (22.06 – 22.07)

Якщо буде можливість проявити себе з кращого боку в очах колег і начальства, не нехтуйте нею: авторитет в професійній сфері ще ніхто не скасовував.

Лев (23.07 – 21.08)

Гарний день для переходу на нову роботу: співбесіда виявиться вдалою – вам вдасться справити на потенційних роботодавців приємне враження, тож посада, швидше за все, буде вашою.

Діва (24.08 – 23.09)

З усім відпущеним вам сьогодні зірками і природою красномовством переконайте в тому, що ви маєте рацію тих, від кого тією чи іншою мірою залежить ваш добробут.

Терези (24.09 – 23.10)

Важливі справи плануйте на першу половину дня: після обіду активність різко піде на спад, тому займатися в цей час варто тим, що не вимагає великої кількості енергії.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Дуже продуктивний день, протягом якого (звісно, в разі правильного планування) вдасться здійснити таку кількість справ, на яку раніше йшов тиждень.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Сьогодні вдалими будуть будь-які перемовини – як ділового, так і особистого характеру, тому якщо вам необхідно досягти з кимось домовленості - призначайте зустріч саме на цей день.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Вам необхідно відмовитися від негативних висловлювань на адресу оточення: вони повернуться до вас бумерангом, тому бажайте добра навіть тим, хто не відчуває до вас добрих почуттів.

Водолій (21.01 – 18.02)

У цей день можна оформлювати важливі папери і ходити по начальницьких кабінетах – їхні господарі будуть налаштовані доброзичливо, і вам вдасться вирішити всі важливі для вас питання.

Риби (19.02 – 20.03)

Зробити день і події, що відбуваються в цей час, позитивними допоможе відповідне мислення: чим доброзичливіше ви будете дивитися на життя, тим більше посмішок від нього отримаєте у відповідь.

Читайте також: Що ми знаємо про людей, народжених під знаком Раку

Залиште свій коментар

Вибір редакції