Гороскоп на 27 липня для всіх знаків зодіаку: день, коли нічого не відбувається випадково

Гороскоп на 27 липня для всіх знаків зодіаку: день, коли нічого не відбувається випадково

Credits

День, коли зовнішній негатив зазіхає на наш внутрішній зміст, роблячи людей байдужими і апатичними.

В цей час нічого не відбувається випадково — все, як погане, так і хороше — визначено здійсненими раніше вчинками, так що — в будь-якому разі — нарікати можна тільки на себе. Для серйозних справ і вирішення важливих питань день не призначений — їх краще перенести.

Овен (21.03 – 20.04)

Credits

Гороскоп на 27 липня для Овнів

Небажано відповідати на випади недоброзичливо налаштованих людей адекватним чином — нічого крім конфлікту, який ні вам, ні їм не потрібен, це не принесе, так що краще проігнорувати їх і промовчати.

Телець (21.04 – 21.05)

Credits

Гороскоп на 27 липня для Тельців

День сприятливий для будь-яких фінансових операцій — особливо тих, в яких важливий баланс: ви легко зведете дебет із кредитом, заплатите за всіма рахунками і розрахуєтеся з завислими боргами.

Близнята (22.05 – 21.06)

Credits

Гороскоп на 27 липня для Близнят

Від охочих взяти на ваші плечі свою роботу не буде відбою, але робити цього не варто: часу у вас це заняття забере багато, а подяки — ні матеріальної, ні хоча б моральної — дочекатися не вдасться.

Рак (22.06 – 22.07)

Credits

Гороскоп на 27 липня для Раків

Головне в цей день — впевнено і напористо йти до досягнення мети, яку ви перед собою поставили: від вашої улюбленої тактики "крок вперед і два назад" краще відмовитися — талан любить наполегливих.

Лев (23.07 – 21.08)

Credits

Гороскоп на 27 липня для Левів

Близьких людей не варто обдурювати в будь-який день, але сьогодні брехня особливо небажаною: вона досить швидко виявиться, і візаємини, які ви дуже цінуєте, будуть зруйновані раз і назавжди.

Діва (22.08 — 23.09)

Credits

Гороскоп на 27 липня для Дів

Поповнити запас енергії, брак якої ви сьогодні будете відчувати, можна, займаючись улюбленою справою і спілкуючись з тими, у кого її в надлишку — маленькими дітьми і домашніми тваринами.

 Терези (24.09 – 23.10)

Credits

Гороскоп на 27 липня для Терезів

День підходить для рішучих дій професійного плану, але — з однією умовою: кожен крок повинен бути продуманий, а його наслідки — ретельно прораховані, в іншому разі є ризик помилки.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Credits

Гороскоп на 27 липня для Скорпіонів

День ідеально підходить для занять благодійністю: чим більше добрих вчинків ви сьогодні зробите, то більша буде подяка, яку в результаті надішле вам доля.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Credits

Гороскоп на 27 липня для Стрільців

Не має значення, чим вам сьогодні доведеться займатися — стати до реалізації важливого професійного проєкту або наводити лад у домі — необхідно скласти детальний план і дотримуватися його.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Credits

Гороскоп на 27 липня для Козорогів

Не варто ні про що сперечатися з близькою людиною: предмет суперечок не вартий наслідків, які можна буде отримати в результаті — справа може дійти до серйозного конфлікту, який зруйнує взаємини.

Водолій (21.01 – 18.02)

Credits

Гороскоп на 27 липня для Водоліїв

Спілкування з оточенням краще звести до мінімуму: під маскою доброзичливої людини може ховатися психічно неврівноважена і та, яка становить небезпеку, особа.

Риби (19.02 – 20.03)

Credits

Гороскоп на 27 липня для Риб

В цей час небажано робити хоч якийсь вибір, навіть якщо він буде стосуватися сорти цукерок у супермаркеті — він свідомо виявиться неправильним, і вам згодом доведеться про нього пошкодувати.

Читайте також: Місячні вузли на "Осі катастроф": астрологиня пояснила, чому зараз всюди вирують стихії

Наступна публікація