Гороскоп на 28 липня для всіх знаків Зодіаку: день, коли потрібно уникати сварок і суперечок

Гороскоп на 28 липня для всіх знаків Зодіаку: день, коли потрібно уникати сварок і суперечок

День важкої енергетики, тому найголовніше цього часу — поводитися максимально обережно, щоб не нариватися на неприємності.

Необхідно уникати сварок і суперечок, не варто вплутуватися в конфлікти зі сторонніми і з'ясовувати стосунки з близькими, а також небажано витрачати гроші — покупки, всі як одна, виявляться невдалими. Але найголовніше — сьогодні краще не залишати свій будинок: в рідних стінах нікому нічого не загрожує.

Овен (21.03 — 20.04)

Credits

Гороскоп на 28 липня для Овнів

З негативними думками, які не дадуть спокою з самого ранку, потрібно боротися за допомогою активних дій — причому чим більше справ ви заплануєте цього дня, тим краще.

Телець (21.04 — 21.05)

Credits

Гороскоп на 28 липня для Тельців

Спілкування, до якого будуть схиляти вас оточуючі, нав'язуючи телефонні розмови і листування в месенджерах, користі не принесе, а час і енергію відбере, залишивши тільки втому і повне безсилля.

Близнята (22.05 — 21.06)

Credits

Гороскоп на 28 липня для Близнят

Найголовніше в спілкуванні з близькими — стримувати емоції, в іншому випадку велика ймовірність, що вони дадуть відповідь вам тим самим, і тоді нікому не потрібного конфлікту уникнути не вдасться.

Рак (22.06 — 22.07)

Credits

Гороскоп на 28 липня для Раків

Критика, яка може прозвучати на вашу адресу цього дня не матиме під собою реальних підстав, тому не варто приймати її близько до серця — це серйозно знизить самооцінку.

Лев (23.07 — 21.08)

Credits

Гороскоп на 28 липня для Левів

Рекомендується бути максимально обережними при спілкуванні з людьми, які запропонують швидкий і нескладний підробіток: швидше за все, ви будете мати справу з шахраями, які вирішили поживитися за чужий рахунок.

Діва (22.08 — 23.09)

Credits

Гороскоп на 28 липня для Дів

Від фінансових операцій, навіть незначних, краще відмовитися: найменша неточність або помилка може призвести до матеріальних збитків, на які ви навряд чи розраховуєте.

Терези (24.09 — 23.10)

Credits

Гороскоп на 28 липня для Терезів

Небажано спілкуватися з людьми, що викликають у вас негативні емоції, і вже тим більше приймати від них подарунки — їхня токсична енергія негативно відіб'ється на настрої, який і без того залишає бажати кращого.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Credits

Гороскоп на 28 липня для Скорпіонів

Не варто давати поспішні обіцянки, які ви свідомо не зможете виконати: це поставить вас в незручне становище, вибратися з якого виявиться не так просто, як здається на перший погляд.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Credits

Гороскоп на 28 липня для Стрільців

Постарайтеся не приймати близько до серця причіпки близьких людей, які сьогодні можуть чіплятися до вас через кожну дрібницю: можливо, вони просто хочуть привернути до себе вашу увагу, якої їм не вистачає.

Козеріг (22.12 — 20.01)

Credits

Гороскоп на 28 липня для Козерогів

Важливі рішення, що стосуються особистого життя, краще перенести на інший час: сьогодні можна поспішити і в результаті зробити щось таке, про що згодом доведеться серйозно пошкодувати.

Водолій (21.01 — 18.02)

Credits

Гороскоп на 28 липня для Водоліїв

Спілкування з токсичними людьми необхідно скоротити до мінімуму — негатив, який ви в результаті можете отримати, позначиться як на моральному, так і на фізичному здоров'ї.

Риби (19.02 — 20.03)

Credits

Гороскоп на 28 липня для Риб

Особливої уваги зажадають найвразливіші члени сім'ї — маленькі діти і літні родичі: постарайтеся провести з ними якомога більше часу, зараз вони особливо на це потребують.

Читайте також: Астролог назвав найвибухонебезпечніші знаки Зодіаку

Наступна публікація