Гороскоп на 29 липня для всіх знаків Зодіаку: день досягнення складних цілей

Гороскоп на 29 липня для всіх знаків Зодіаку: день досягнення складних цілей

Credits

День, коли можна замахнутися на найсерйознішу і складну мету, обставини для її досягнення складуться найсприятливіші.

Головною умовою її досягнення стане впевненість в собі, яку потрібно підживлювати, незважаючи ні на що. Тим, хто хоч на хвилину засумнівається у власних силах, розраховувати нема на що — їх обійдуть на повороті успішніші, напористіші і переконаніші у своїй неперевершеності суперники.

Овен (21.03 — 20.04)

Credits

Гороскоп на 29 липня для Овнів

Несподіваний прибуток, який ви можете отримати цього дня, бажано не розтринькати, а змусити працювати на себе, інвестувавши в багатообіцяючий проєкт.

Телець (21.04 — 21.05)

Credits

Гороскоп на 29 липня для Тельців

До ймовірної цього дня пропозиції зайняти високу посаду або перейти на нове місце роботи важливо поставитися з максимальною увагою і добре продумати, не казати одразу ні "так", ні "ні".

Близнята (22.05 — 21.06)

Credits

Гороскоп на 29 липня для Близнят

Замість того щоб сумніватися в своїх силах і кидатися в пошуках єдиного правильного рішення, потрібно активно діяти, а вже там, по ходу справи, розбиратися, що до чого.

Рак (22.06 — 22.07)

Credits

Гороскоп на 29 липня для Раків

День сприятливий для купівлі-продажу нерухомості: ті, хто продає, зможуть взяти за свій об'єкт чудову ціну, а ті, хто купує, дуже вигідно придбає будинок або квартиру, так що не варто зволікати.

Лев (23.07 — 21.08)

Credits

Гороскоп на 29 липня для Левів

Зірки радять не розмінювати свій творчий хист на дрібні справи, а зайнятися нарешті глобальним проєктом, який принесе вам не тільки солідну матеріальну винагороду, але і змусить говорити про вас.

Діва (22.08 — 23.09)

Credits

Гороскоп на 29 липня для Дів

Енергетика дня сприятлива для заслуженого відпочинку: вона дозволить розслабитися і набратися сил як мінімум на найближчий тиждень, а як максимум — на весь наступний місяць.

Терези (24.09 — 23.10)

Credits

Гороскоп на 29 липня для Терезів

Брехня, сказана цього дня, можна всерйоз зіпсувати стосунки з близькою людиною, тому не варто обманювати самим і дозволяти робити це оточуючим: пам'ятаєте, що правду говорити легко і просто.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Credits

Гороскоп на для 29 липня Скорпіонів

День, коли ризик, відповідно до знаменитої приказки, як в професії, так і в особистому житті може дійсно стати благородною справою, але перш ніж діяти, необхідно все ж ретельно прорахувати наслідки.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Credits

Гороскоп на 29 липня для Стрільців

Можливо саме сьогодні ви нарешті отримаєте шанс зайнятися роботою своєї мрії — постарайтеся його не впустити і докласти максимум зусиль для того, щоб виправдати надану вам зірками довіру.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Credits

Гороскоп на 29 липня для Козорогів

День сприятливий для спілкування на всіх рівнях, тому якщо ви давно хотіли зустрітися зі старими друзями, влаштувати сімейне свято або вечірку з однокласниками, кращого часу вам не знайти.

Водолій (21.01 — 18.02)

Credits

Гороскоп на 29 липня для Водоліїв

Будьте максимально уважні до ідей, які сьогодні у великій кількості будуть приходити до вас в голову: пара-трійка з них виявиться по-справжньому цінною, тому їх необхідно буде взяти в роботу.

Риби (19.02 — 20.03)

Credits

Гороскоп на 29 липня для Риб

Не варто проявляти нетерпимість і дратівливість по відношенню до близьких людей — будь-який спалах може привести до сварки, яка згодом виллється в повноцінний — і тривалий — конфлікт.

Читайте також: Астролог назвав найлегковажнішт знаки Зодіаку

Наступна публікація