Гороскоп на 29 серпня для всіх знаків зодіаку: день, коли можна отримати прибуток розумовою працею

Дата публікації
Перегляди
32к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Гороскоп на 29 серпня для всіх знаків зодіаку: день, коли можна отримати прибуток розумовою працею

Фото: Credits

День, символом якого є слон — уособлення багатства та мудрості.

Час сприятливий для будь-якої розумової та інтелектуальної діяльності, спрямованої, в тому числі, і на отримання матеріальних благ. Удачі також посміхнеться тим, хто вчиться або вчить інших — нова інформація добре засвоюється і передається тим, хто її потребує.

Овен (21.03 – 20.04)

Фото: Credits

Гороскоп на 29 серпня для Овнів

На перший план вийдуть побутові та господарські клопоти, які ви довгий час відкладали на потім — сьогодні прийшла пора зайнятися наведенням ладу і затишку у власному будинку.

Телець (21.04 – 21.05)

Фото: Credits

Гороскоп на 29 серпня для Тельців

Вирішуючи інтелектуальну задачу, не варто шукати відповідь на неї на просторах Інтернету, цілком достатньо поритися в своїй пам'яті — там напевно є всі необхідні вам сьогодні знання — скористайтеся ними.

Близнята (22.05 – 21.06)

Фото: Credits

Гороскоп на 29 серпня для Близнят

Не вдавайтеся в рішення чужих проблем, навіть якщо вас будуть переконувати, що це — благородна справа: так недовго накликати на себе неприємності, до яких ви — на відміну від інших — не має жодного стосунку.

Рак (22.06 – 22.07)

Фото: Credits

Гороскоп на 29 серпня для Раків

Не варто брехати близькій людині, навпаки, необхідно сказати їй правду щодо ваших із нею стосунків — таким чином їх вдасться вивести на новий рівень — як позитивний, так і негативний.

Лев (23.07 – 21.08)

Фото: Credits

Гороскоп на 29 серпня для Левів

Необхідно зайнятися справами, які неприйнятні для вашої широкої і діяльної натури через свою монотонність — наприклад, навести лад у шафах або розсортувати комунальні рахунки.

Діва (22.08 – 23.09)

Фото: Credits

Гороскоп на 29 серпня для Дів

День сприятливий для того, щоб поставити крапки над "і" у вхаєминах із людьми, з якими ви давно балансуєте на межі розриву, після чого потрібно буде або розлучитися, або помиритися з нею.

Терези (24.09 – 23.10)

Фото: Credits

Гороскоп на 29 серпня для Терезів

Ретельно аналізуйте все, що будуть говорити вам інші люди: далеко не всі вони будуть дотримуватися правдивих версій, тому вірити нікому на слово не варто — можна серйозно помилитися.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Фото: Credits

Гороскоп на 29 серпня для Скорпіонів

Незважаючи на те, що до жаданої мети залишилося всього Кілька кроків, це не привід для того, щоб працювати у вихідний: дайте собі як слід відпочити, тоді в понеділок всі справи вдасться закінчити легко і швидко.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Фото: Credits

Гороскоп на 29 серпня для Стрільців

Не варто відштовхувати людину, яка сьогодні може звернутися до вас за допомогою: добра справа обов'язково повернеться сторицею, та й настрій у душі після неї запанує світлий і приємний.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Фото: Credits

Гороскоп на 29 серпня для Козорогів

Найкраще заняття в цей день — господарські дрібниці, від великого проєкту — наприклад, генерального прибирання — сьогодні рекомендується відмовитися, все одно сил і часу на нього не вистачить — доведеться кинути його на пів дорозі.

Водолій (21.01 – 18.02)

Фото: Credits

Гороскоп на 29 серпня для Водоліїв

Щоб уникнути фізичних травм, необхідно уникати фізичної активності — щоб не потягнути спину, небажано займатися спортом, піднімати тяжкості і робити різкі рухи.

Риби (19.02 – 20.03)

Фото: Credits

Гороскоп на 29 серпня для Риб

Не можна упускати можливість дізнатися щось нове, навіть якщо зробити це доведеться шляхом самоосвіти — вже завтра інформація, яку ви запишете собі в актив, стане в пригоді вам в роботі.

Читайте також: Це до грошей: астрологи розповіли, які прикмети обіцяють багатство

Наступна публікація