Гороскоп на 30 червня для всіх знаків зодіаку: день, коли можна і потрібно купувати і продавати

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

День успішних фінансових операцій, коли можна успішно купувати і продавати все, включаючи рухоме і нерухоме майно.

Якщо ви давно мріяли продати квартиру в місті і купити котедж в екологічно чистій зоні найближчого передмістя, обидві угоди обіцяють бути вигідними і успішними, тому варто приурочити їх саме на цей час – результат вас неодмінно потішить.

Овен (21.03 – 20.04)

Не дозволяйте нікому псувати гарний настрій, який буде супроводжувати вас у цей день: так, побачивши людину, спілкування з якою не приносить приємних емоцій, ліпше оминути її. 

Телець (21.04 – 21.05)

День сприятливий для примирення з людиною, з якою ви посварилися деякий час тому – сьогодні ви будете схильні почути, зрозуміти і гідно оцінити одне одного.

Близнята (22.05 – 21.06)

Поповнити запаси необхідної для життя і роботи енергії допоможуть заняття зі значними творчим складником – наприклад, в'язання, шиття або вишивка.

Рак (22.06 – 22.07)

Не варто дозволяти непорядним людям користуватися вашою добротою і чуйністю: якщо побачите, що людина нахабно вимагає від вас послуги, не соромлячись відмовляйте їй у допомозі.

Лев (23.07 – 21.08)

Починання, заплановані на цей день, будуть приречені на успіх, так що сміливо можете ставати до реалізації проєктів будь-якого ступеня складності – від найпростіших до найбільш морочливих.

Діва (24.08 – 23.09)

День сприятливий для просування нових ідей, які можна – і треба – презентувати як перед начальством, так і перед колегами: і ті, і і ті гідно оцінять ваші задуми.

Терези (24.09 – 23.10)

Вирішуючи, кому надати першочергову допомогу: стороннім чи рідним людям, зробіть вибір на користь останніх, і не тому, що своя сорочка ближче до тіла – просто вони дійсно більше її потребують.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Відчувши, що у взаєминах із близькою людиною назріли проблеми, обговоріть це з нею якомога швидше: не можна заганяти конфлікт вглиб – у такому разі він може "затаїтися" надовго.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Чим би ви не надумали зайнятися в цей день, головне, вірити в себе і свої сили, в іншому разі на успіх можна не розраховувати – він не любить слабких і закомплексованих.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Досягнувши поставленої мети і отримавши заслужену нагороду, згадайте про тих, хто під час роботи був поруч із вами і допомагав, чим міг: погодьтеся, вони заслуговують на вдячність.

Водолій (21.01 – 18.02)

Як правило, зірки застерігають вас від порожніх розмов, особливо якщо ви ведете їх під час роботи, але цього разу, спілкуючись під час перекуру, можна дізнатися багато цікавого.

Риби (19.02 – 20.03)

Будь-яка добра справа, здійснена в цей день, обов'язково зарахується, і повернеться в багаторазовому розмірі в майбутньому, так що не скупіться на благодіяння й підбадьорливі слова.

Читайте також: Що ми знаємо про людей, народжених під знаком Рака.

Залиште свій коментар

Вибір редакції