Гороскоп на 30 липня для всіх знаків Зодіаку: день, коли потрібно вчитися

Гороскоп на 30 липня для всіх знаків Зодіаку: день, коли потрібно вчитися

Associated Press

День пройде під девізом: "Навчання — світло, а невчення — тьма".

Будуть підтримуватися отримання знань в будь-якому вигляді: можна записуватися на курси, вступати до вищих навчальних закладів, реєструватися на тренінгах та семінарах. Тим, хто впевнені, що перевершив всі науки, тому гризти їх граніт більше не повинен, зірки рекомендують починати діяти — будь-яка робота в цей час виявиться успішною.

Овен (21.03 — 20.04)

Credits

Гороскоп на 30 липня для Овнів

Мудрість, яка відкриється у вас уього часу, дозволить наставити на шлях істинний кого завгодно, тому не варто відмовляти тим, хто звернеться за допомогою: для вас це буде нескладно, а людині — підтримка.

Телець (21.04 — 21.05)

Credits

Гороскоп на 30 липня для Тельців

Ви, мабуть, єдиний знак, якому активні дії сьогодні протипоказані: краще зайнятися складанням планів на майбутнє і визначенням тактики і стратегії досягнення поставлених цілей.

Близнята (22.05 — 21.06)

Credits

Гороскоп на 30 липня для Близнят

Тим, хто хоче виконати все заплановане на цей день, важливо не відволікатися на дрібниці, які — як на гріх! — будуть сипатися як з рогу достатку і притягувати до себе вашу увагу.

Рак (22.06 — 22.07)

Credits

Гороскоп на 30 липня для Раків

Не варто витрачати сили на те, що цілком можна перенести на завтра, а то й післязавтра, спочатку потрібно звернутися до трудомісткого проекту і тільки потім повернутися до того, що було відкладено.

Лев (23.07 — 21.08)

Credits

Гороскоп на 30 липня для Левів

Уважно слухайте все, що говорять люди, навіть якщо буде здаватися, що вас це жодним чином не стосується: так ви зможете дізнатися, що вони про вас думають і, що важливо, що проти вас замишляють.

Діва (22.08 — 23.09)

Credits

Гороскоп на 30 липня для Дів

День сприятливий для наведення порядку по всіх усюдах: потрібно зазирнути в шафи і ящики письмового столу, а також домашні шафи і комори, щоб позбутися усього, що давно віджило своє.

Терези (24.09 — 23.10)

Credits

Гороскоп на 30 липня для Терезів

Свою думку необхідно висловлювати коректно, не допускаючи невластивих вам різких виразів: довести свою правоту навіть таким — різким — способом вам все одно не вдасться, а репутація постраждає.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Credits

Гороскоп на 30 липня для Скорпіонів

День сприятливий для спілкування з приємними людьми — старими друзями або родичами: бесіди з ними стануть не тільки джерелом важливої інформації, але і нададуть душевно-терапевтичний ефект.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Credits

Гороскоп на 30 липня для Стрільців

Зірки рекомендують побороти властиві вам — у всякому разі сьогодні — легковажність і розхлябаність: досягти поставленої професійної мети можна буде, тільки налаштувавшись на серйозний лад.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Credits

Гороскоп на 30 липня для Козорогів

День сприятливий для особистого життя: сьогодні можна визнаватися в коханні, приймати пропозицію руки і серця, влаштовувати заручини і планувати — або грати — весілля: спільне життя буде довгим і щасливим.

Водолій (21.01 — 18.02)

Credits

Гороскоп на 30 липня для Водоліїв

Зірки подарують вам удачу в усіх життєвих сферах, але найуспішнішою стане професійна діяльність: можливо цікава пропозиція перейти на нове місце роботи, вигідне у фінансовому відношенні.

Риби (19.02 — 20.03)

Credits

Гороскоп на 30 липня для Риб

День сприятливий для відновлення стосунків з людьми з минулого, яких ви — швидше за все, з об'єктивних причин — давно не бачили: зараз складуться умови для зустрічі і примирення.

Читайте також: Астролог назвав знаки Зодіаку, яким не можна довіряти

Наступна публікація