Гороскоп на 4 лютого для всіх знаків зодіаку: день негативних космічних енергій

Автор
Міла КорольоваМіла Корольова
Дата публікації
Перегляди
47к
Час на прочитання
3 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Гороскоп на 4 лютого для всіх знаків зодіаку: день негативних космічних енергій

Фото: Credits

День негативних космічних енергій, які випробовуватимуть на міцність та витримку більшість із нас.

Наче якісь злі сили підштовхуватимуть людину до необдуманих кроків, тому необхідно уникати вчинків, слів і навіть думок, про які згодом доведеться пошкодувати. Велика ймовірність конфліктів, для яких не знадобиться особливий привід – достатньо одного погляду, який можна буде сприйняти як виклик або образу, тому дуже важливо стримувати свої емоції.

Овен (21.03 – 20.04)

Гороскоп на 4 лютого для Овнів

Необхідно відмовитися від великих придбань, а ще краще – від шопінгу взагалі: будь-яке витрачання грошей цього дня виявиться марним, оскільки незабаром стане зрозумілим, що вони були викинуті на вітер.

Телець (21.04 – 21.05)

Гороскоп на 4 лютого для Тельців

Небажано промовляти гучні фрази, обіцяючи своєму співрозмовникові, наприклад, дістати зірки з неба: зрозуміло, що реалізувати сказане не буде можливим, а репутація базікала закріпиться за вами надовго.

Близнята (22.05 – 21.06)

Гороскоп на 4 лютого для Близнят

Енергію, нестачі якої цього дня не буде, бажано спрямувати на досягнення виключно мирних цілей: оскільки сьогодні вихідний, ними стане наведення ладу й чистоти у власній домівці.

Рак (22.06 – 22.07)

Гороскоп на 4 лютого для Раків

Необхідно ігнорувати агресію, особливо якщо вона виходитиме від близьких вам людей: пояснити їм, що їхня поведінка негідна, ви однаково не зможете, оскільки вони будуть під впливом емоцій.

Лев (23.07 – 21.08)

Гороскоп на 4 лютого для Левів

Настрій нинішнього дня буде відображенням вашого внутрішнього стану: гарний стане свідченням душевної рівноваги й оптимізму, поганий – розповість про їхню відсутність.

Діва (22.08 – 23.09)

Гороскоп на 4 лютого для Дів

Дратівливість, яку ви можете відчувати від самого ранку, буде відображенням негативних місячних енергій – вже завтра від неї не залишиться і сліду, але сьогодні вона може серйозно посварити вас із друзями та близькими.

Терези (24.09 – 23.10)

Гороскоп на 4 лютого для Терезів

Бажання сказати комусь із близьких людей неприємні слова буде складно подолати, але можна і потрібно, інакше "заліковувати" тріщину у стосунках доведеться довго і, можливо, безперспективно.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Гороскоп на 4 лютого для Скорпіонів

Небажано братися до серйозних справ, навіть якщо вони стосуються лише вдосконалення побуту: нічого налагодити чи відремонтувати вам сьогодні не вдасться, тож краще зайнятися наведенням ладу.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Гороскоп на 4 лютого для Стрільців

Конфлікт, що розпочався сьогодні, може наростати, наче снігова куля, втягуючи до сфери свого впливу дедалі більше людей, тому – за найменшої можливості – бажано уникати ескалації негативу.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Гороскоп на 4 лютого для Козорогів

Під впливом місячних енергій люди у вашому оточенні скинуть маски, якими прикриваються у звичайному житті, і виявлять своє справжнє обличчя: ви зможете зрозуміти, хто вам друг, а хто лише прикидається таким.

Водолій (21.01 – 18.02)

Гороскоп на 4 лютого для Водоліїв

Чим менше ви сьогодні спілкуватиметеся з людьми, тим краще – як для вас, так і для них: ви зможете уникнути взаємних звинувачень, які – зі зрозумілих причин – ні до чого доброго не призведуть.

Риби (19.02 – 20.03)

Гороскоп на 4 лютого для Риб

Намагаючись отримати більше матеріальних благ шляхом обману інших ви, як результат, можете перехитрити самих себе, тож не намагайтеся нечесним шляхом отримати те, що вам не належить – це стане вам дуже дорого.

Читайте також:

"В річку з мосту, додому попливуть"!: на Рівненщині готуються до наступу з Білорусі

"В річку з мосту, додому попливуть"!: на Рівненщині готуються до наступу з Білорусі

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
47к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація