Гороскоп на 9 травня для всіх знаків зодіаку: день, коли не можна хвилюватися

Гороскоп на 9 травня для всіх знаків зодіаку: день, коли не можна хвилюватися

www.credits

День, коли під категоричною забороною знаходяться будь-які хвилювання і тривоги — вони можуть порушити і без того нестабільну емоційну ситуацію навколишнього світу.

Необхідно — зрозуміло, по можливості — боротися з поганим настроєм, вразливістю, вони можуть довести до серйозної депресії. Не варто також як брати близько до серця чужі слова і погляди, так і самим проявляти недоброзичливість стосовно людей навколо.

Овен (21.03 — 20.04)

Credits

Гороскоп на 9 травня для Овнів

Небажано звертати увагу на підступи недоброзичливих людей: залиште їх наодинці з проблемами, які змушують їх діяти неадекватно, а самі спокійно і впевнено рухайтеся далі.

Телець (21.04 — 21.05)

Credits

Гороскоп на 9 травня для Тельців

День сприятливий для підготовки до купівлі або продажу нерухомості: в першому випадку вдасться підшукати вдалий варіант за прийнятну ціну, а в другому — легко продати своє колишнє житло.

Близнята (22.05 — 21.06)

Credits

Гороскоп на 9 травня для Близнят

Сьогодні вам категорично не рекомендується хвилюватися — як відомо, всі хвороби від нервів, і переживання в цей день негативним чином можуть позначитися на стані вашого здоров'я.

Рак (22.06 — 22.07)

Credits

Гороскоп на 9 травня для Раків

За порадою відносного того, як діяти в тій чи іншій ситуації, сьогодні необхідно звертатися не зовні, а всередину себе — на всі важливі питання дасть відповідь лише інтуїція.

Читайте також: 9 травня: яке сьогодні свято, прикмети, традиції

Лев (23.07 — 21.08)

Credits

Гороскоп на 9 травня для Левів

День рекомендується присвятити близьким людям і друзям: бажано поспілкуватися з ними, навіть якщо "зустріч" пройде в режимі онлайн, вона поліпшить настрій і їм, і вам.

Діва (22.08 — 23.09)

Credits

Гороскоп на 9 травня для Дів

Сьогодні знайти вихід з непростої життєвої ситуації допоможуть друзі або рідні люди: вони зможуть дати вам дійсно ділову пораду, вам же залишиться тільки слідувати їй.

Терези (24.09 — 23.10)

Credits

Гороскоп на 9 травня для Терезів

День сприятливий для відпочинку — він дозволить зняти стрес, під тиском якого ви живете останнім часом, головне, щоб він був активним — чому б вам, наприклад, не вирушити на пішохідну екскурсію.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Credits

Гороскоп на 9 травня для Скорпіонів

Перемогти негативні емоції, які можуть долати в цей день, допоможе фізичне навантаження — наприклад, заняття фізкультурою і спортом або святкові домашні клопоти.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Credits

Гороскоп на 9 травня для Стрільців

При несподіваному загостренні хронічних захворювань необхідно згадати про запропоновані лікарем заходи — лікувальну дієту, прогулянки та ліки, які треба приймати за графіком.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Credits

Гороскоп на 9 травня для Козорогів

Зірки рекомендують уважніше придивитися до людей в своєму близькому оточенні: можливо, хтось із "друзів" тільки прикидається доброзичливцем, а насправді не є таким.

Водолій (21.01 — 18.02)

Credits

Гороскоп на 9 травня для Водоліїв

Конфлікти з людьми, які вас оточують — як рідних, так і друзів — можуть серйозно зіпсувати вам настрій, що відіб'ється як на якості життя, так і на стані здоров'я — не варто в них вступати.

Риби (19.02 — 20.03)

Credits

Гороскоп на 9 травня для Риб

Необхідно максимально дистанціюватися від негативу і зосередитися на позитиві - це стосується телевізійних та інтернет-новин, а також розмов з малознайомими людьми.

Читайте також: Які знаки зодіаку розбагатіють в травні-2021 року