Гороскоп на 9 вересня для всіх знаків зодіаку: день, коли потрібно вчитися

Автор
Міла КорольоваМіла Корольова
Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Гороскоп на 9 вересня для всіх знаків зодіаку: день, коли потрібно вчитися

Фото: Credits

День отримання нових знань, коли будь-яке навчання йтиме в лад, а нові знання засвоюватимуться легко і без напруженості

Можна вступати до вишу для повторного здобуття освіти, записуватися на семінари і тренінги і займатися самоосвітою. Можна також обмірковувати нові ідеї і складати плани на майбутнє — вони виявляться напрочуд продуктивними.

Овен (21.03 — 20.04)

Не відмовляйте тим, хто звернеться до вас за порадою: так вже складеться, що нинішнім днем ви відкриєте в собі дар провидіння і зможете дати оточенню правильну підказку.

Телець (21.04 — 21.05)

День не підходить для активних дій — їх ліпше перенести на інший час, а сьогодні визначити тактику і стратегію, які допоможуть вам досягти поставленої мети.

Близнята (22.05 — 21.06)

Тим, хто хоче виконати все заплановане на цей день, важливо не відволікатися на дрібниці, які — як на зло! — будуть притягувати до себе вашу увагу.

Рак (22.06 — 22.07)

Не варто витрачати сили на справи, які можуть почекати, спочатку важливо звернутися до трудомісткого проєкту і тільки потім, якщо залишиться час і сили, закінчити те, що було відкладено.

Лев (23.07 — 21.08)

Сьогодні для вас не буде секрету в тому, що думає про вас оточення: фальш — як і правду — в його словах ви зможете визначити, просто слухаючи те, що він говорить.

Діва (24.08 — 23.09)

День сприятливий для наведення ладу в усьому, що того потребує: потрібно зазирнути в шафи і шухляди письмового столу, щоб позбутися від усього, що вам вже не потрібно.

Терези (24.09 — 23.10)

Будь-які факти, які дійдуть до вас в цей день, будуть мати величезне значення, тому важливо звернути на них увагу — проаналізувати і відкласти в пам'яті.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Займаючись вирішенням проблем інших людей, не забувайте про існування власних — в іншому разі цілком можете опинитися шевцем без чобіт.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Дізнавшись секрет іншої людини, не поспішайте ділитися ним з оточенням: по-перше, ви легко можете нажити ворога в його обличчі, а, по-друге, це просто негарно.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Відповідь на важливий життєве питання може прийти з найнесподіваніших джерел — наприклад, ви зможете прочитати його на білборді або почути на радіо в машині.

Водолій (21.01 — 18.02)

День, коли не варто вірити людям на слово, навіть якщо ви давно і непогано їх знаєте — цілком можливо, що хтось із них захоче вас обдурити, так що потрібно довіряти, але перевіряти.

Риби (19.02 — 20.03)

Не варто нікому брехати навіть в дрібницях — брехня обов'язково вийде назовні, і ви отримаєте репутацію брехуна, що згодом негативно позначиться на ваших взаєминах із людьми.

Читайте також: Як на наше життя впливають сонячні і місячні затемнення: розповідає відома астрологиня

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація