Грудень-2018: рекомендації астролога на кожен день

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Останній місяць року обіцяє бути спокійним і благонадійним. Сонце в поєднанні з Юпітером в знаку Стрільця розширює можливості в бізнесі: ті, хто не боїться роботи, отримають можливість досягти успіху і розбагатіти. Налагодяться і стосунки між людьми – всі ми, нехай і тимчасово, станемо доброзичливішими та чуйнішими і будемо милосердніше і великодушніше ставитися один до одного.

На які дні потрібно звернути особливу увагу, розповідає астропсихолог Валентина Виттрок.

6 грудня. Час авантюр, пригод і подорожей, в які можна вирушати сміливо і без коливань.

7 грудня. Особливої уваги потребує власне здоров'я. Назвати слабкість серйозною недугою не можна, але превентивні заходи все-таки потрібні. Також у цей день є великий ризик бути ошуканими, тому не варто вірити на слово малознайомим людям. Рекомендується починати курс навчання і опанування духовних практик.

8-9 грудня. Душевні пориви зіткнуться з реальністю, яка зробить романтичні наміри жорсткими.

14-15 грудня. Удосконалюючи стиль – як в одязі, так і в інтер'єрі – можна фантазувати і міксувати те, що на перший і на другий погляд здається абсолютно несумісним: вінтаж з писком моди і антикваріат з хай-теком.

17 грудня. Можливий несподіваний розвиток подій – як на роботі, так і в особистому житті. Через підвищену аварійність, яка можлива в цей час, потрібно дотримуватися обережності за кермом.

18-20 грудня. Всі починання цих днів приречені на успіх – особливо це стосується фінансових питань: будь-які вкладення будуть рости і збільшуватися в розмірах, тому рекомендується робити банківські вклади, відкривати депозити і купувати акції. Найвдалішим обіцяє бути останній день цього нетривалого, але успішного періоду – про нього можна сказати, що він триватиме під щасливою зіркою.

22 грудня. Неоднозначний день, коли ми будемо дуже чутливі і вразливі. Не варто брати близько до серця слова оточення, вважаючи, що вони хочуть вас образити – річ не в них, а у вашому надто хворобливому рівні сприйняття. Меркурій з Юпітером перемістяться на вісь катастроф, тому за найменшої можливості – не виходьте на вулицю, а залишайтеся вдома.

25-26 грудня. Католицьке Різдво, завдяки розташованому в знаку Лева Місяцю, принесе атмосферу свята – приємну компанію, подарунки, індичку з шампанським і феєрверки.

27 грудня. Не варто сумніватися в собі і своїх силах, оскільки непевність, яку ви відчуєте у цей день, ситуативна і обумовлена його енергіями – вона мине разом з ними. Щоб ні в чому і ні в кому не розчаруватися, потрібно згадати біблійну заповідь: не створи собі кумира.

29-30 грудня. Гарний час для підготовки до Нового року – порання на кухні, прикраси житла, догляду за собою. Легкий смуток, який відвідає вас у цей час, можна списати на безповоротний відхід ще одного року.

31 грудня. По-справжньому чарівний день і – особливо! – ніч, коли будь-яке ваше бажання обов'язково здійсниться, головне, загадати його пристрасно і від усієї душі. А ось шампанським – як, втім, і будь-яким іншим міцним – краще не зловживати.

За допомогу в підготовці матеріалу дякуємо астропсихологу Валентині Віттрок (starsand.us).

Залиште свій коментар

Вибір редакції