Хто зі знаків Зодіаку зустріне свою любов у серпні-2020

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Як відомо, любов може приходити "ненавмисно" – "коли її зовсім не чекаєш", але іноді непогано було б знати, коли відбудеться доленосна зустріч.

Про те, хто зустріне свою любов в серпні нинішнього року, розповідають зірки.

Овен (21.03 – 20.04)

Велелюбних Овнів чекає, мабуть, найпристрасніший місяць в році. Людина, з якою вони нещодавно познайомилися, досить швидко стане найважливішою у їхньому житті, – заради неї представники знаку будуть готові на будь-які, навіть ризиковані і необачні, вчинки. Ніякі перешкоди їх не зупинять, а нічим не обмежена фантазія зробить реальністю будь-яку казку. Схуднути за місяць? Легко. Навчитися пекти пиріжки? Без проблем. Обумовленого почуттями натхнення вистачить і на роботу, і на творчість, і побутові клопоти – навряд чи їхній будинок колись так блищав чистотою, як зараз. На тих, хто вирішить офіційно оформити стосунки, чекає довге і щасливе сімейне життя.

Рак (22.06 – 22.07)

Вразливі Раки вкотре вирішать, що вони зустріли любов всього свого життя – новий запаморочливий роман підніме їх на сьоме небо від щастя. Почуття виявляться настільки сильними, що з часом вони будуть впевнені: їх причарували. Щоправда, триватиме така ейфорія недовго: прокинувшись від мари, представники знаку за звичкою почнуть чіплятися до нового коханого і шукати у нього недоліки, вважаючи, що і у нього те - не так, і це – не так. Навряд чи такий упереджений погляд буде сприяти зміцненню взаємин – швидше за все, все відбудеться з точністю до навпаки – вони можуть закінчитися, практично не розпочавшись.

Діва (24.08 – 23.09)

Через бажання Дів – у всякому разі, поки – змінити свій статус з "вільний" на "у стосунках" може постраждати сім'я: або їхня власна, або людини, з якою їх зв'яже – тривалий або не дуже – роман. Характеризуючи представників знаку, треба визнати: докори сумління їм не загрожують: вони не стануть переживати через ситуації, що склалася, більше того, будуть упевнені, що чинять правильно. На їхній погляд, якщо в сім'ї – неважливо, своїй чи чужій – ні любові і згоди, то і зруйнувати її не шкода. Можливо, через деякий час Діви пошкодують про те, що трапилося, особливо якщо постраждає їхня власна сім'я, але поки будуть абсолютно впевнені у своїй правоті.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Пристрасні Скорпіони можуть розраховувати на несподіваний і приголомшливий роман з людиною, яка буде значно старша за них за віком. Спалахнути він може як вдома або на роботі, так і на відпочинку, куди вони нарешті вирішать відправитися. Він принесе не тільки незабутні враження і приємні спогади, але й цінний досвід, який може подарувати дорослий партнер – у будь-якому випадку він бачив, читав, знає і розуміє набагато більше, ніж представники знаку, що значно поступаються їм в кількості прожитих років . На жаль, продовження у цього роману, швидше за все, не буде, він може закінчитися так само швидко, як і почався, але яскравий місяць з великою кількістю пристрастей зірки Скорпіонам гарантують.

Читайте також: Чому астрологи вважають серпень "злим": що нас чекає в кінці цього літа

Залиште свій коментар

Вибір редакції