Китайський гороскоп за знаками на 2019 рік. Рік Жовтої земляної Свині

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Про те, що чекає на рік Жовтого земляного Свині всі знаки китайського гороскопу розповідає астропсихолог Валентина Виттрок.

Пацюк

Господарська та практична Свиня змусить запасливого Пацюка навести лад у всіх життєвих сферах – від робочого столу до особистого життя і фінансів, насамперед відмовившись від "протермінованих" справ і стосунків. Спочатку Пацюк буде чинити опір, але згодом отримає задоволення від відчуття чистоти і простору, який перед ним відкриється. Домогтися успіху зможуть лише ті представники знаку, яким вдасться почати життя з чистого аркуша.

Бик

Бику, головною рисою якого є завзятість, яка межує з упертістю, важливо продемонструвати його господині року – поступлива Свиня поважає тих, хто вміє домагатися свого. Нові проекти, розпочаті у цей час, приречені на успіх – правда, самі по собі вони не виконаються. Щоб втілити їх у життя, доведеться докласти зусиль, але працьовитого Бика цим точно не налякаєш. Об'єктом особливої гордості стануть діти – їхні успіхи у навчанні та спорті будуть радувати вас весь рік.

Тигр

Гордий Тигр, звичайно, простакуватій Свині не товариш, але через вроджене благородство він буде триматися з господинею року на рівних, що надзвичайно їй підлестить. Як нагороду вона дозволить йому домогтися успіху в будь-якій ситуації – рік стане для Тигрів напрочуд вдалим. Головне, пам'ятати, що краще – ворог хорошого, і не намагатися довести будь-яку справу до повної досконалості. Без тилу не буває "фронту": професійні удачі будуть безпосередньо пов'язані з підтримкою близьких людей.

Кіт

Свиня симпатизує граційному Коту, що зробить його становище в наступному році цілком сприятливим. Правда, йому доведеться діяти за принципом "вовка ноги годують" – піти в гору зможуть тільки ті, хто зуміє випередити конкурентів і скрізь і всюди будуть першими. У стосунках з коханою людиною рекомендується брати ініціативу в свої руки – він, схоже, не готовий до рішучих дій, але буде не проти, якщо роль керівної сили ви візьмете на себе.

Дракон

Загадковому Дракону, який перебуває з добродушною Свинею на одній хвилі, буде нескладно з нею порозумітися, так що не варто випробовувати долю і дратувати господиню року. Бажання поповнити кількість адреналіну в крові буде підштовхувати до екстриму – як спортивного, так і побутового, ніхто не стане вас відмовляти, але пам'ятайте, що у всьому потрібно знати міру. До речі, це стосується і сімейного життя – швидкоплинна зрада може зруйнувати навіть найміцнішу і дружну сім'ю.

Змія

Мудра Змія і наївна Свиня воліють захоплюватися одна одною на відстані, оскільки за більш близького контакту вони, швидше за все, почнуть сваритися. Для Змії прийдешній рік стане часом змін, коли нове прийде на зміну старому у всіх сферах життя. Єдине, що має залишитися незмінним, – це справжні цінності – любов, дружба і сім'я, втратити їх легко, а відновити або знайти адекватну заміну дуже складно, а часом і неможливо.

Кінь

Безжурного Коня з оптимістичною Свинею ріднить те, що обидві вони люблять повеселитися. Що ж, приводів для радості у Коня в прийдешньому році буде достатньо – за що б вона не взялася, все буде їй вдаватися на відмінно. Цією обставиною варто скористатися тим, хто серйозно налаштований на ривок у кар'єрі та набуття фінансового благополуччя. Втім, ні в чому собі не відмовляючи, ви будете витрачати все, що заробляєте – не дозволяйте кредиту перевищувати дебет.

Коза

Артистична Коза для сприйнятливої до прекрасного Свині – недосяжний ідеал, тому господиня року зробить все, щоб вона почувалася комфортно. Незважаючи на це, настрій Кози залишить бажати кращого – вона постійно буде вередувати. Зірки радять берегти те, що у вас є, інакше вас вважатимуть невдячними і позбавлять того, що ви маєте. Успіхи на роботі багато в чому будуть обумовлені прихильністю начальства, яке не помітить ваших промахів, натомість прийде в захват від досягнень.

Мавпа

До активної Мавпі повільна Свиня відчуває подібність дружніх почуттів – все буде йти так легко і гладко, що в якийсь момент вам навіть стане нудно. Не варто намагатися урізноманітнити своє життя за рахунок авантюрних, а тому вельми ризикованих підприємств – вони можуть привести зовсім не до тих результатів, на які ви розраховуєте. Поява у вашому оточенні нової людини цілком може стати початком тривалої і відданої дружби.

Півень

Півень, який обожнює розкіш, справляє враження на невибагливу Свиню пишнотою і блиском, тому останній нічого не залишається, окрім як підкинути грошей, щоб він і надалі міг ні в чому собі не відмовляти. Весняно-літній період мине під знаком далеких подорожей, які принесуть розширення горизонтів – як у прямому, так і в переносному сенсі. У сімейному житті не варто робити різких рухів, інакше негативних наслідків не уникнути.

Собака

Якщо розумна Собака хоче досягти успіху в рік скромної Свині, їй не варто поводитися зухвало, випинаючи свої чесноти. Можливо, наступного року вам не вдасться зірвати всі зірки з неба, а й невдалим його точно не назвеш: все, що вам належить, з вами і залишиться, а відсутність втрат вже саме по собі велике досягнення. У професійному плані особливо пощастить тим, хто вміє працювати в команді, – час одинаків ще не настав.

Свиня

Свиня як повноправна господиня року має право розраховувати на успіх у всіх життєвих сферах, і її очікування виправдаються – зараз ви легко досягнете успіху там, де раніше безнадійно буксували. Необхідною навичкою, яка буде затребувана в цей час, стане уміння делегувати повноваження: за все братися самому – не царська справа, так що вчіться керувати іншими, які охоче стануть вам служити. В непрості періоди опорою стане кохана людина.

За допомогу в підготовці матеріалу дякуємо астропсихологу Валентині Виттрок (starsand.us).

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції