Перейти до змісту
Коли на небі немає Місяця: як пережити сатанинські дні, розповідає відома астрологиня

Час, коли на небі немає Місяця, називають сатанинським, або днями Гекати.

Що означає сатанинський час, що він нам несе та як його пережити — про це розповідає астропсихологиня Валентина Віттрок.

Темні ночі й сатанинські дні

У сатанинські дні — чи дні Гекати — на небі в прямому сенсі немає Місяця: це час напередодні та відразу після молодика: як правило, це 29, 30, 1 і 2 місячні дні. Супутник Землі повністю закритий її тінню, тому з нашої планети його не видно — час похмурий як у прямому, так і в переносному сенсі. Днями Гекати його назвали на честь давньогрецької богині пітьми, покровительки магії, чаклунства і отруйних рослин. Вважається, що в цей час сили темряви і зла переважають над днями добра і світла, тому їх іще називають сатанинськими. У нинішньому місяці дні Гекати припадають на 15, 16 і 17 жовтня.

Чого варто побоюватися в сатанинський час

Дні Гекати вимагають від жителів Землі максимальної обережності: легко потрапити під вплив шахраїв і стати жертвою обману. Причому, на людину в таких випадках ніби находить пелена, яка закриває всі органи чуття, тому вона покірно погоджується робити те, на що в здоровому розумі й твердій пам'яті ніколи не пішла б. Пелена ця спадає з очей, щойно на небі з'являється перший місячний серпик. У такі моменти люди дивуються з того, що зробили такі недалекоглядні, а то й відверто дурні вчинки, але нічого виправити, як правило, не можна. Залишається тільки злегка стукнути себе по лобі й поставити риторичне питання: "І що це на мене найшло?".

Наприклад, можна повірити людині на слово, а через кілька днів, вийшовши з сатанинського часу, дізнатися, що вона безсоромно брехала. Прикро, неприємно, а робити нічого. Втім, постраждати можна не тільки морально, а й матеріально, так що в дні Гекати необхідно бути дуже обережними з фінансами і зайвий раз не відкривати гаманець.

Як пережити дні Гекати

Передусім, астрологи попереджають про те, що в такий час не варто нікому вірити. Навіть близькі люди — рідні чи друзі, які ніколи не брехали, можуть ввести в оману, тому що самі обманюються на рахунок кого-то або чогось. Що ж до малознайомих або незнайомих людей, то з ними краще і зовсім не спілкуватися — великий ризик стати жертвою шахраїв.

У дні Гекати не можна оформляти серйозні угоди й підписувати важливі договори — взагалі свою візу краще у жодному разі під документом не ставити. Невідомо, яким чином її потім використають, тож краще не ризикувати.

В такий час також важливо менше працювати і більше відпочивати: енергетика прагне до нуля, тому відсутність сил може негативним чином позначитися як на здоров'ї, так і на професійній діяльності, бізнесі та фінансах. Понад те, відсутність Місяця на небі може спровокувати серйозну депресію, аж до нервового зриву, і навіть спробу самогубства, тому краще відкласти — зрозуміло, на час — важливі справи і займатися чимось приємним, наприклад, хобі, та частіше бувати на свіжому повітрі. Важливо також знизити фізичну активність — вона відбере енергію, якої й так дуже мало.

Втім, одними заборонами сатанинські дні не обмежуються. У такий час можна — і треба — наводити лад удома й на роботі та закінчувати старі справи, звільняючи місце для нових. Рекомендується також упорядкувати сад — прибрати опале листя, обрізати дерева, а ось їхнє пересаджування користі не принесе,

Читайте також: Як на наше життя впливають сонячні та місячні затемнення: розповідає відомий астролог

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин