Коли закінчиться економічна криза і як на неї вплине пандемія: прогноз астрологині

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Коронавірус – не єдина напасть, яка випробовує людство на міцність. Економічна криза, хоч і почалася до пандемії, але, як тепер стає зрозуміло, пов'язана з нею, та теж не додає світоглядного оптимізму. Про те, чим зумовлені ці події і коли можна розраховувати на послаблення ситуації, розповідає астропсихологиня Валентина Віттрок.

Валентино, з чим пов'язана чергова економічна криза, з якою ми зіткнулися?

Перш за все, з розташуванням планети талану і успіху Юпітера, який перебуває в Козерозі, що для нього є знаком падіння – тобто, йому тут незатишно, він відчуває дискомфорт. Юпітер з Козерогом несумісні, оскільки перший відповідає за правила, єдині для всіх, а Козеріг – індивідуаліст, захищає мети кожного окремого індивідуума, тобто, виходить, що ми маємо класичний конфлікт особистого з громадським, про який так часто говорили в радянський час. В політичному сенсі Юпітер в падінні дає жорстоке – аж до диктатури – керування державою, придушення інакомислення і тоталітарність. В кримінальному – сплеск організованої злочинності і фатальну смерть, а в економічному, що для нас в цьому випадку важливіше за все, тривалу економічну криза, яка може поставити більшу частину населення на межу виживання.

Додайте до цього завершення циклу Юпітер-Плутон – час утворення великих концернів, що поглинають дрібні підприємства, і підприємств-гігантів, які контролюють цілі промислові і сільськогосподарські галузі. Таким чином будуть відбуватися глобальні зміни – перерозподіл власності і перенаправлення фінансових потоків і концентрацію капіталів, в результаті чого економічні процеси гальмуються, багаті стають ще багатшими, а бідні – біднішими.

"Миленька" перспектива. І що, нічого не можна з цим зробити?

Уряди багатьох країн зможуть взяти економічні процеси під свій контроль. Як правило, таке відбувається, коли до влади приходять консерватори і радикальні націоналістичні партії – в політиці до них може бути безліч запитань, але в економіці вони можуть зіграти позитивну роль. До того ж у такі часи, як правило, закладається програма на розвиток промисловості та сільського господарства в майбутньому. Щоб зрозуміти, як це працює, досить згадати недавню історію: так, в період Юпітера в падінні в Радянському Союзі був узятий курс на колективізацію та індустріалізацію. Поставленої мети – поліпшення економічної ситуації – вдалося досягти досить швидко, але те, яких зусиль довелося докласти, в наші дні можуть виявитися непосильними.

До чого готуватися простим людям?

Можна сказати, що у багатьох країнах уряди, швидше за все, зроблять рішучі заходи – наприклад, візьмуть під контроль ціни, особливо на так звані соціальні продукти – хліб, борошно, крупу та молоко. В іншому разі роздрібні ціни будуть настільки високими, що покупки виявляться не кожному по гаманцю. Особливо затребуваними виявляться речі, які вже були у вживанні: старі автомобілі і одяг секонд-хенд.

Коли можна сподіватися на поліпшення економічної ситуації?

Астрологи покладають великі надії на з'єднання Юпітера і Сатурна в кінці 2020 року, але до цього часу ще потрібно дожити, випробувавши на собі численні кризи та обмеження. Важливо пам'ятати, що ми живемо в часи змін, а нове завжди народжується з великими складнощами.

Міла Корольова

Дякуємо за консультацію астропсихолога Валентині Віттрок (starsand.us).

Читайте також: Звідки взялася і коли закінчиться епідемія коронавірусу: прогноз астрологині

Залиште свій коментар

Вибір редакції