Кому із знаків зодіаку пощастить на вихідних – 20-21 червня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нинішні вихідні – 20-21 червня – обіцяють бути непростим часом.

Негативну енергетику цих днів посилить кільцеподібне сонячне затемнення, яке відбудеться у неділю, 21 червня, о 6.41 за Гринвічем (9.41 за київським часом), радості і оптимізму в життя не внесе. Астрологи не рекомендують в нинішні вихідні сперечатися і конфліктувати з кимось, особливо з близькими людьми, вирішувати фінансові питання, ставати до реалізації нових проєктів, поліпшувати настрій за допомогою енергетичних і алкогольних напоїв. Навіть похід до салону краси, на їхню думку, ліпше перенести на інший час. Вважається, що такі несприятливі дні ліпше всього провести на самоті, завантаживши себе фізичною роботою – не найліпша перспектива для вихідних. Тим не менш, є знаки, яким у цьому сенсі пощастить більше, ніж іншим.

Телець (21.04 – 21.05)

Якщо Тельцям вдасться вибратися з хорошою компанією за місто, вихідні вони проведуть не тільки з задоволенням, але і з користю. Відпочинок на природі дозволить розслабитися і відновити підірвані роботою, поганою міською екологією і стресом сили, а спілкування з друзями та колегами – поговорити з ними щиро і пізнати їх трохи ліпше. Більше того, спостерігаючи за оточенням в спокійних, неформальних умовах, можна буде побачити їхній прихований робочий потенціал і приховану мету ними мету – і те, і інше можна буде використовувати з вигодою як для себе, так і для справи.

Рак (22.06 – 22.07)

У той час, коли всім іншим знакам рекомендується демонструвати максимальну стриманість, Ракам зірки дають карт-бланш на прояв позитивних емоцій переважно особистого характеру. А це означає, що його представникам можна зізнаватися у коханні, приймати пропозицію руки і серця, влаштовувати заручини та планувати весілля. На цей час добре також призначати романтичні побачення – вони пройдуть на належному рівні і з максимальною приємністю.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам зірки наполегливо рекомендують влаштувати свято непослуху: якщо вони зможуть відмовитися від властивої їм практичності та педантичності, відкинути умовності, якими вони зазвичай обставляють своє життя, перед ними відкриються небачені досі можливості – насамперед у професійні. Саме в цей час їм вдасться знайти креативний спосіб вирішити не пов'язане з творчістю завдання, яке відкриє для них шлях до бажаної посади, про яку вони мріяли не один рік. Начальство оцінить оригінальність мислення Дів і запропонує їм очолити новий, привабливий і перспективний проєкт.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам, на відміну від інших знаків зодіаку, в цей час важливо, нічого не побоюючись, зробити перший крок – причому це стосується будь-якої справи – як професійної, так і особистої. Тим, хто давно хоче змінити роботу, рекомендується запропонувати свої послуги компанії, про роботу в якій досі вони могли тільки мріяти. Настав час і для довгоочікуваних змін в особистому житті: можна – незалежно від статі – зізнаватися в коханні людині, яка викликає сильні почуття, відповідь, напевно, виявиться позитивною.

Читайте також: Три знаки, слова і думки яких сьогодні будуть мати матеріальну силу

Залиште свій коментар

Вибір редакції