Кому зі знаків зодіаку пощастить вихідними – 8-9 жовтня

Автор
Міла КорольоваМіла Корольова
Дата публікації
Перегляди
19к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кому зі знаків зодіаку пощастить вихідними – 8-9 жовтня

Фото: Getty Images

Нинішні вихідні поєднує той факт, що вони дадуть змогу поєднати воєдино три часи – минуле, сьогодення і майбутнє.

Дні 8 і 9 жовтня – сприятливі для того, щоб проаналізувати все, що відбувалося в житті останнім часом, розібрати свої помилки, зробити висновки з успіхів, скласти плани на найближче майбутнє, а можливо, і почати їхнє втілення в життя. Кому пощастить цими вихідними?

Субота, 8 жовтня, – день, коли минуле – хочемо ми того чи ні – активно втручається у наше життя. Воно може мати будь-який вигляд: спогадів про колишні події, ситуацій, які повторяться, викликавши відчуття дежавю, або людини, яка колись відігравала важливу роль у нашому житті, та потім – з різних причин – зникла з нього. В будь-якому разі це відбувається не для того, щоб ми поринули у приємні – чи не дуже – спогади, хоча й вони мають важливе значення. Ми повинні зробити висновки з того, що колись пережили, і зрозуміти, як – якщо йдеться про невдачу – в майбутньому уникнути їхнього повторення, або яким чином – якщо людина аналізує свій успіх – повторити, або й перевершити його. Якщо все буде зроблено правильно, то вже у неділю, 9 жовтня, можна переходити від аналізу й роздумів до активних дій. Звичайно, розпочинати безпосередню реалізацію професійних проєктів, можливо, й не варто, але скласти докладний план дій, які потрібно буде здійснити вже в понеділок, можна і треба.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям зірки рекомендують зробити рішучий крок, який зробить їх щасливими. В їхньому минулому залишилася людина, яку вони любили і, найімовірніше, люблять і досі, та після сварки, в якій винні представники знака, їхнє спілкування перервалося, через що страждали обоє. Якщо в ці дні вони знайдуть у собі моральні сили зателефонувати і вибачитися, це повністю змінить їхнє життя на краще.

Близнята (22.05 – 21.06)

Близнятам – нарешті! – вдасться досягти мети, до якої вони йшли довго і вперто. Найімовірніше, це буде пов'язано з переїздом на нове місце проживання, до того ж не будь куди, а з урахуванням усіх їхніх побажань. Розкішний котедж на березі моря, хай навіть і північного, цілком може з мрії перетворитися на дійсність, а про те, яких зусиль це коштувало представникам знака, краще промовчати.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Козороги отримають вагомий привід для задоволення собою: високий рівень завдання, яке вони – хай поки що й неофіційно – отримають у цей час, підтвердить той факт, як високо цінують їхній професіоналізм потенційні роботодавці. Та й запропонований гонорар порадує представників знака своєю солідністю, а в тому, що вони зроблять свою роботу вчасно та якісно, сумніватися не доводиться.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація