Кому зі знаків зодіаку пощастить на вихідних — 12-13 вересня

Вихідні 12 і 13 вересня випадають на 25-й місячний день, який триватиме дві доби.

З енергетичної точки зору це досить складний час, протягом якого бажано максимально дистанціюватися від неприємних людей. Спілкування з ними може стати причиною поганого настрою і, як наслідок, моральної пригніченості — аж до депресії. Важливо також відмовитися від сварок і конфліктів, вони й так не приносять нічого, крім шкоди, а в ці дні можуть призвести до втрати енергії, необхідної для роботи, побутових клопотів і особистого життя. В цей час також варто максимально утримуватися від випинання свого "я", вихваляння та хвастощів — таким чином можна наврочити власні досягнення, тоді вся праця зійде нанівець. Взагалі, поводитися в цей час необхідно максимально обережно, тоді вийти з нього вдасться без втрат.

А кому пощастить у цей непростий і неоднозначний час?

Овен (21.03 — 20.04)

Овнам зірки настійно рекомендують нікуди не поспішати і провести собі на втіху — спокійно, розмірено, без зайвих рухів. Можна — і треба — присвятити цей час догляду за власною зовнішністю. І абсолютно неважливо, вирішать представники знака відправитися в SPA-салон чи влаштувати його будинку, якість "послуг" від цього абсолютно не постраждає. Головне у справі турботи про себе — задоволення, яке вдасться отримати, тож не варто економити на процедурах. Як, утім, і на спілкуванні з подругами, воно створить душевно-терапевтичний вплив на Овнів.

Близнята (22.05 — 21.06)

Близнята можуть розраховувати на поліпшення фінансової ситуації: саме в цей час, попри вихідні, вони можуть отримати кошти, на які вже не сподівалися: наприклад, їм виплатять давній забутий гонорар або повернуть борг, на який махнули рукою. Оскільки отримані гроші виявляться несподіваними, витратити їх можна на щось приємне — наприклад, на ювелірну прикрасу, яке згодом зможе нагадувати про цей час. А ось давати гроші в борг у ці дні не рекомендується, їх можуть віддати через кілька років або й не повернути зовсім.

Лев (23.07 — 21.08)

Левам може відкритися якась таємниця, що стосується їхнього найближчого майбутнього. Причому прийдуть ці відомості до представників знака уві сні, тому їм необхідно запам'ятовувати все, що насниться їм в цей час, а потім ретельно аналізувати й розгадувати сенс побаченого. Якщо з цим процесом виникнуть проблеми, можна порадитися з найближчим оточенням — можливо, хтось із них вгадає, що означають "неймовірні комбінації ймовірних подій", як називають сновидіння психологи. Тим, кому не хочеться ділитися своїми секретами, можна звернутися до ворожіння — наприклад, до улюбленої книжки.

Діва (24.08 — 23.09)

Дівам, які давно намагаються знайти квартиру чи дачу своєї мрії, пощастить відшукати саме такий об'єкт. На перегляд, який у цей час запропонує ріелтор, потрібно погоджуватися, не роздумуючи — побачене перевершить будь-які, навіть найсміливіші, очікування. Після цього залишиться тільки підписати відповідні документи, а в понеділок, коли відкриються банки, оплатити своє придбання. Втім, у справі пошуку житла своєї мрії зовсім не обов'язково звертатися до посередників — із цим завданням легко можна буде впоратися самому, головне — вивчити відповідні інтернет-ресурси.

Читайте також: Які знаки Зодіаку розбагатіють у вересні-2020

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів