Кому зі знаків зодіаку пощастить вихідними — 5-6 вересня

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кому зі знаків зодіаку пощастить вихідними — 5-6 вересня

Credits

Нинішні вихідні — 5 і 6 вересня — виявляться не найпростішими днями місяця, але це не означає, що потрібно впасти у відчай: як відомо, хто попереджений, той озброєний.

У суботу, 5 вересня, легко стати жертвою маніпуляторів і шахраїв, які особливо активізуються в цей день. Не варто вірити на слово навіть людям, яких ви давно і добре знаєте, а вже про малознайомих і говорити нічого — легко потрапити під чужий вплив і втратити як своє обличчя, так і гроші, і тут вже кожен вирішує, що для нього є більш катастрофічним .

В цей час також необхідно приділяти максимум уваги своїм дітям, щоб вони не потрапили під чужий — несприятливий — вплив. Неділя, 6 вересня, вважається днем негативної — диявольської — енергетики, протягом якого рекомендується не залишати свій будинок, а якщо все-таки необхідно кудись вийти, якомога швидше зробити всі свої справи і повернутися в рідні стіни. Спілкування з друзями, а також рідними і коханими людьми необхідно звести до мінімуму — навіть невелика сварка може привести до серйозного конфлікту.

Ну а хто ті щасливчики, яким пощастить цими днями?

Рак (22.06 — 22.07)

Раки, які вкрай рідко покидають свою "мушлю" — як в прямому, так і в переносному сенсі, цього разу теж навряд чи вийдуть з дому і втратять самовладання, але це не завадить їм знайти однодумців. Причому зробити це вони зможуть не завдяки вдалому збігу обставин, а всупереч обставинам невдалим. Можливо, хтось із знайомих почне навертати їх в свою віру, і тут представники знака з подивом виявлять, що точка зору "агітатора" збігається з їхньою власною. На щастя для себе, Раки зрозуміють, що поруч з ним з'явився ще одна людина, якій вони можуть довіряти.

Діва (24.08 — 23.09)

Діви, яких останнім часом часто залишає енергія, а без сил вони не здатні на трудові подвиги, зможуть вирішити цю проблему. Зірки пропонують їм масу способів відновити енергетичний баланс, і тільки їм самі вирішувати, використовувати їх усі одночасно або вибрати щось одне, найбільш для них приємне. Зірки вважають, що їм однаково піде на користь прогулянка довколишнім парком, спілкування з дітьми, ігри з тваринами, заняття улюбленим хобі, читання або перегляд серіалів. На перший погляд може здатися, що нічого особливого в цих заняття немає, але саме вони повернуть Дівам радість життя.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Скорпіони саме цього дня отримають можливість змінити своє життя на краще: навіть якщо нинішні умови їх цілком задовольняють, меж досконалості не існує. Насамперед їм необхідно налагодити відносини з оточенням — у всякому разі тим із них, з ким останнім часом ніяк не вдається спілкуватися доброзичливо і без взаємних претензій. Найліпший спосіб досягти цієї благої мети — скористатися властивим представникам знака красномовством і даром переконання, а ось в дискусії ліпше не вступати — великий ризик нової сварки.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Козороги, які потребують допомоги і підтримки в професійному плані, незважаючи на вихідні зможуть зібрати навколо себе команду однодумців. Переговори про спільну роботу можна починати від самого ранку — співрозмовники будуть схильні вірити всім аргументам, за допомогою яких представники знака будуть переконувати їх у своїй точці зору. Якщо вони виявляться правильними, труднощів з "агітацією" не виникне, а там вже можна буде визначатися зі стратегією і тактикою досягнення поставленої мети.

Читайте також: Яким знакам зодіаку пощастить у коханні у вересні-2020

Наступна публікація