Кому зі знаків зодіаку пощастить вихідними 21-22 листопада

Кому зі знаків зодіаку пощастить вихідними 21-22 листопада

Фото: Getty Images

Нинішні вихідні, 21 і 22 листопада, незважаючи на свою різноспрямованість — їхні вектори "дивляться" в різні боки — абсолютно не суперечать один одному. Головне, поводитися відповідно до головної "теми" того чи того дня.

Субота, 21 листопада, — день потужної енергетики, яку, проте, не варто витрачати нерозважливо. Найгірше, що можна зробити в цей час, — почуватися всемогутнім і непереможним і взятися за свідомо непідйомну справу. Сили в такому разі  вичерпаються дуже швидко, а проєкт залишиться практично не розпочатим — отямитися від такого професійного конфузу вдасться нескоро. Тому, якщо вже дуже захочеться перевернути гори, бажано звернути погляд на власний будинок — прибирання та наведення ладу ще ніколи не були зайвими.

Неділя, 22 листопада, може принести сюрпризи, пов'язані з минулим: наприклад, зустріч із колись знайомою — а, можливо, і любою — людиною, яка змусить переосмислити як ставлення до ситуації, що склалася, так і власну поведінку щодо неї.

Кому пощастить у цей цікавий час?

Овен (21.03 — 20.04)

Овни можуть розраховувати на справжні сюрпризи долі — будь-які нові задуми, реалізацію яких вони, незважаючи на статус вихідного, захочуть почати в цей день, будуть буквально приречені на успіх. Якщо з якоїсь причини не вдасться почати активно діяти, необхідно хоча б скласти план: він виявиться настільки грамотним, що згодом завдяки йому справи підуть як по маслу. Правда, для цього представникам знака необхідно виконати одну умову: обставини будуть сприятливі тільки до тих, хто допомагає іншим.

Рак (22.06 — 22.07)

Ракам пощастить тільки в тому разі, якщо вони, незважаючи на можливі перешкоди, будуть йти вперед — як у професійному, так і в особистому житті. Представники знака часто страждають від невпевненості, через що за першої ж можливості намагаються сховатися від людей і обставин в укриття — найчастіше у власний будинок, в який вони мало кого пускають. У нинішні вихідні їм необхідно буде подолати страхи і побоювання і, повіривши в свої сили і здібності, "вийти в люди". Впевненість, яку вони водночас відчують, можна буде витратити на вирішення серйозних професійних питань.

Лев (23.07 — 21.08)

Левам, які давно розмірковують про зміну місця роботи, зірки рекомендують саме в цей час читати оголошення на відповідних сайту і розсилати резюме. Незважаючи на те, що документи досягнуть своєї мети в понеділок, будучи відправленими в суботу та неділю, вони підуть від представників знака в найсприятливіший для них час. Потенційні роботодавці будуть налаштовані найбільш доброзичливим чином і не тільки охоче розглянуть резюме, а й — з великою часткою ймовірності — дадуть позитивну відповідь. Так що важливо поквапитися, щоб не упустити унікальний шанс.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Козорогам варто скористатися можливістю, яку подарують їм в цей час зірки: будь-яка думка, що з'явилася в цей час, і тим більше висловлювання, практично одразу стануть реальністю. Тому, по-перше, можна втілити в життя давню мрію, просто сказавши про неї вголос або подумавши — бажано зрозуміло — на цю тему. А по-друге, представникам знака важливо стежити за тим, щоб всі побажання і мислеформи були винятково позитивно властивості: навряд чи хтось зрадіє тому, що в життя замість позитиву втілився негатив.

Читайте також: Яким знакам зодіаку потрібно встигнути влаштувати особисте життя до кінця 2020 року

Повʼязані теми:

Наступна публікація