Кому зі знаків зодіаку пощастить вихідними — 24-25 липня

Кому зі знаків зодіаку пощастить вихідними — 24-25 липня

Credo

Нинішні вихідні — 24-25 липня — проведуть нас від простого до складного, від негативу до позитиву і від напруженості до гармонії.

Нинішні вихідні нагадують американські гірки: впавши в "прірву" — переживши важкий у всіх сенсах день — суботу, в неділю можна буде злетіти вгору: розслабитися і отримати задоволення від життя. Так кому пощастить вихідними — 24 та 25 липня?

Субота, 24 липня, — один із найскладніших днів місячного місяця, під час якого на землю виходять сили зла, які прагнуть будь-яким способом опанувати людськими душами. На перший план виходять спокуси і бажання, пов'язані з тілом, відсуваючи вбік все, що так чи так стосується душі, загострюються інстинкти, що не найкращим чином позначається як на самій людині, так і на її поведінці. Астрологи стверджують, що цей день — випробування на витримку, і кожен, хто його пройде, рочуватиметься сильнішим і мудрішим.

Втім, відпочити від напруженості суботнього дня можна буде вже в неділю, 25 липня, — один із найсвітліших і найчистіших днів місячного місяця. Можна — і треба — відпочивати і відновлювати сили, які на наступному тижні знадобляться як у професійній діяльності, так і в особистому житті. Зірки наполегливо рекомендують якомога більше гуляти на свіжому повітрі, читати класичну літературу, дивитися улюблене кіно і навіть ледарювати — ніщо в цей день не забороняється.

Лев (23.07 – 21.08)

Леви повною мірою зможуть відчути себе тими, ким вони, власне, і досі вважають себе — особами королівської крові. Їхній авторитет — як у професійній сфері, так і в особистому житті — буде незаперечним, тому за порадою до них звертатимуться все друзі і знайомі. Представники знака також зможуть почуватися миротворцями, оскільки саме до них звертатимуться по допомогу у примиренні, і їм, хочуть вони того чи ні, доведеться відповідати: нічого не поробиш, у царів є не тільки права, але й обов'язки.

Діва (22.08 – 23.09)

Діви — особливо ті з них, хто давно мріє про нову роботу, — можуть отримати пропозицію, яка перевершить всі їхні уявлення та побажання. А ось одразу ж відповідати на нього згодою зірки представникам знака не рекомендують: в цей час важко буде визначити, наскільки серйозною є ця заявка, тому потрібно відкласти рішучий крок хоча б на кілька днів. Тільки переконавшись в тому, що у неї дійсно є перспективи, можна говорити остаточно "так".

Водолій (21.01 – 18.02)

Водоліям — переважно тим, хто досі живе, переживаючи колишню образу, — вдасться переконатися в тому, що в житті є справедливість: людина, яка образила їх, отримає по заслугах. Брати участь в акті відплати зірки представникам знака категорично не рекомендують — все повинно відбутися без їхньої безпосередньої участі. Але випробувати почуття задоволення їм точно ніхто не заборонить — вони зможуть отримати максимум задоволення від того, що їхній кривдник буде покараний.

Читайте також: Астролог назвав найпалкіших жінок зодіаку

Наступна публікація