Кому з знаків Зодіаку пощастить у вихідні 31 липня — 1 серпня

Кому з знаків Зодіаку пощастить у вихідні 31 липня — 1 серпня

Credo

Нинішні вихідні — 31 липня та 1 серпня — можуть принести як непрості ситуації, так і підказки, як з ними впоратися.

Якщо користуватися народними виразами, то цього часу можна буде не тільки отримати попередження про можливі варіанти розвитку ситуації, але й зрозуміти, де і як можна постелити соломки, щоб не забитися. Кому ж пощастить на вихідних — 31 липня та 1 серпня.

Субота, 31 липня, день містичний і магічний, коли на людей сходить як мінімум осяяння, а як максимум — їх відвідує мудрість, яка допоможе їм жити — а не виживати — найближчим часом. Відкриються таємниці і секрети, які досі залишалися нерозгаданими, та й надій на те, щоб стати реальністю, не залишали. Як розпорядитися кожним з цих одкровень, залежить від кожної конкретної людини — головне, не впустити шанс використати таємні знання собі на благо. Неділя, 1 серпня, не найпростіший день, протягом якого — частіше ніж в інші дні — правлять бал ниці інстинкти, тому часто відбуваються зради. Що б не трапилося, необхідно зберігати душевний спокій: не давати волі емоціям, не сваритися з оточуючими і не встрягати в чужі конфлікти. Але, якщо доведеться потрапити у непросту ситуацію, виплутатися допоможуть отримані напередодні езотеричні знання.

Близнята (22.05 — 21.06)

Близнята відчують небачений енергетичний підйом, ось тільки зірки не радять представникам знака братися в ці дні за роботу. По-перше, мова йде про вихідні, а, по-друге, краще направити її на відпочинок, який теж може бути активним. Невелика поїздка в один з довколишніх міст з багатовіковою історією з відвідуванням мальовничих руїн, дегустацією страв української кухні в місцевих ресторанчиках і купанням в річках і озерах принесе приємну втому і не менш приємні спогади.

Діва (22.08 — 23.09)

Дівам зірки ціми днями рекомендують влаштовувати зустрічі з друзями (однокласниками, однокурсниками — потрібне підкреслити) і сімейні посиденьки. Атмосфера на таких «заходах» буде панувати на рідкість душевна, тому нікому довго не захочеться розходитися, а згодом вони будуть згадуватися не без приємності. Головною умовою, який необхідно дотримати, щоб не зіпсувати настрій зустрічі, є вимога не брехати нікому з присутніх — це може негативно позначитися на стосунках з ними.

Водолій (21.01 — 18.02)

Водолії, які — в силу своєї природи — завжди цікавляться всім незрозумілим і незбагненним, зможуть розкрити таємницю, яка допоможе їм змінити своє життя на краще. У кожного представника знаку секрет буде стосуватися своєї сфери існування, головне, щоб він мав відношення тільки до них — чи їхньої родини, а, можливо, і роду. Чужі таємниці — як в ці дні, так і завжди — добра нікому не принесуть, тому не варто ними користуватися навіть в добрих і, вже тим більше, в корисливих цілях.

Читайте також: Астролог назвав найлегковажніші знаки Зодіаку

Наступна публікація