Листопад-2019: рекомендації астролога на кожен день

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Листопад принесе непрості, але привабливі енергії – особливо для тих, хто любить засунути пальці в розетку і подивитися, що з цього вийде. Меркурій, до 20 листопада перебуває у ретроградному русі в знаку Скорпіона, може принести збій комп'ютерних програм і розірвання вже досягнутих домовленостей. Венера, що проходить по знаку Стрільця з 2 по 26 листопада, в компанії Юпітера, створить умови для романтичних захоплень без наслідків і зобов'язань.

Про те, на які моменти варто звернути особливу увагу, розповідає астропсихологиня Валентина Віттрок.

1-3 листопада. Транзитний Місяць, рухаючись знаком Козерога, зіткнеться з Сатурном і Плутоном – нами будуть намагатися безсоромно маніпулювати і обмежувати в почуттях і вчинках. Зустріч Місяця з Марсом зі знака Терезів принесе велике нервове напруження, яке може призвести до серйозного стресу.

3-4 листопада. Транзитний Місяць у знаку Водолія з'єднається з Венерою в знаку Стрільця. Настрій – без видимої причини – буде піднесеним, захочеться свята, яке, якщо буде хоч найменша можливість, потрібно собі влаштувати.

6-8 листопада. Транзитний Місяць у знаку Риб з'єднується з Нептуном. Мрії цього дня обов'язково збудуться, а сни обіцяють бути віщими – постарайтеся їх запам'ятати.

8-10 листопада. Транзитний Місяць буде рухатися знаком Овна. Можливі необдумані вчинки та імпульсивні покупки.

11-18 листопада. Венера створить напружений аспект до Нептуна – час обману, розчарувань і фінансових помилок.

12 листопада. Повний місяць у двадцятому градусі Тільця в присутності Урану і Меркурія в дев'ятнадцятому, чорномагічному градусі Скорпіона – можливі серйозні аварії та катастрофи. За можливості, краще не виходити з дому і не вирушати в подорожі.

13-15 листопада. Транзитний Місяць проходить знаком Близнюків в опозиції до Венери та Юпітера. Варто уникати пустопорожніх розмов і критики начальства.

16-17 листопада. Транзитна Місяць, що рухається Раком, принесе вразливість і бажання сховатися від світу в стінах рідного будинку. Напружені аспекти Сатурну і Плутону з знаку Козерога говорить про тиск з боку партнерів – як у професії, так і в особистому житті.

18-19 листопада. Транзитний Місяць у Леві робить приємними аспекти до Юпітера і Венери в знаку Стрільця. Гарний настрій і небачений трудовий ентузіазм дозволять звернути гори.

20 листопада. Марс заходить в один зі своїх домів – знак Скорпіона, в якому він пробуде до 4 січня, і буде сильним, як ніколи. Явними стануть таємниці, які їхні власники не хотіли б робити надбанням громадськості, – насамперед, сексуальні скандали. Якщо матеріали про них потраплять в недобрі руки, наслідки викриттів можуть виявитися непередбачуваними. Ймовірні також травми, хірургічні операції й емоційне напруження, яке буде штовхати на непорядні вчинки. З іншого боку, це час великих звершень – Марс у знаку Скорпіона вміє змусити нас діяти в наших інтересах.

23 листопада. Сонце переходить в знак Стрільця. Якщо врахувати, що в ньому вже перебувають Венера і Юпітер, можна зробити висновок про те, що життя налагоджується. Можна починати реалізацію серйозних професійних проектів, вирушати у подорожі і кардинально змінювати особисте життя.

24-26 листопада. Транзитний Місяць проходить знаком Скорпіона, де вже розташувався Марс. Травмонебезпечний і емоційно напружений період.

26 листопада. О 15:07 за Грінвічем, о 18:07 за київським часом народиться молодик. Протягом трьох днів в його аурі можливий занепад сил і депресивний стан. У сам момент молодика думка стає матеріальною – мрійте, і ваші мрії набудуть реальних рис.

27 листопада. Венера переходить до знаку Козерога. Емоційність зміниться стриманістю, холодністю і тверезим поглядом на життя. Нептун виходить з ретроградної петлі – можна повертатися до духовних шукань.

29-30 листопада. Транзитний Місяць у знаку Козерога з'єднається по черзі з Венерою, Сатурном і Плутоном – вразливим і чутливим натурам не минути депресії.

За допомогу в підготовці матеріалу дякуємо астропсихологині Валентині Віттрок (starsand.us).

Залиште свій коментар

Вибір редакції