Лютий-2020: рекомендації астролога на кожен день

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лютий – час "дружби" Сонця, що перебуває у знаку Водолія, з Марсом, що сприяє успішним операціям із зарубіжними партнерами, подорожам та роману з людиною з іншої країни. Правда, все це потрібно встигнути зробити в першій половині місяця, після того як 17 лютого Меркурій увійде в ретроградну фазу, всі проєкти доведеться згорнути, а особисті стосунки відкласти.

1-3 лютого. Місяць, який зростає, у знаку Тельця – хороший час для того, щоб росло будь-яке насіння, як в прямому, так і в переносному сенсі слова – можна відкривати депозити, банківські рахунки, підписувати договори та укладати угоди.

4 лютого. Меркурій переходить до знаку Риб, де буде "гостювати" до 12 квітня. Час не підходить для ухвалювання важливих рішень і виконання конкретних завдань – "розмита" свідомість не дасть можливості зосередитися і може стати причиною прикрих помилок. Цілком можлива також відсутність взаєморозуміння між людьми, що може привести до сварок і конфліктів.

5-7 лютого. Транзитний Місяць у знаку Рака в опозиції до трьох планет у знаку Козерога – легко можна стати жертвою чужих маніпуляцій.

8 лютого. Венера входить в знак Овна, де перебуватиме до 5 березня. Самим Овнам планета любові і краси додасть шарму і привабливості в очах протилежної статі, щодо решти, то на них – з причини перебування у знаку Чорного Місяця – можливо, чекають спокуси, які призведуть до розчарувань.

9 лютого. О 7.34 за Гринвічем (9.34 за київським часом) "сніжний" повний Місяць – укупі з Супермісяцем – призведе до підвищеної розумової активності. Гарний час будь-якої інтелектуальної роботи.

12-13 лютого. Транзитний Місяць у Терезах буде перебувати в опозиції до Венери в Овні. Через підвищену емоційність ми будемо схильні до імпульсивних покупок, нерозумних витрат і безпричинних примх.

14-16 лютого. Транзитний Місяць проходить знаком Скорпіона, що має репутацію руйнівника. Цього часу небажано одружуватися, здійснювати операції та проводити фінансові операції.

17 лютого. Точний гармонійний аспект Юпітера до Нептуна може стати причиною ухвалювання важливих законів, що стосуються медицини та свободи віросповідання. Також цього дня Меркурій починає зворотний рух знаком Риб, приводячи до збою комп'ютерних програм у всьому світі, а Марс переходить у знак Козерога та призводить до пертурбацій у владних структурах. "Рибний" Меркурій може зробити ведмежу послугу сильним світу цього, зробивши їхні непорядні таємниці надбанням широкої громадськості.

19-20 лютого. Перебування транзитного Місяця в знаку Козерога продовжить мусувати тему влади і стане причиною поганого – аж до депресії – настрою.

20 лютого. Сонце переходить у знак Риб.

23 лютого. О 15.33 за Гринвічем (17.33 за київським часом) відбудеться "рибний" молодик.

26 лютого. "Спалення" – з'єднання – Меркурія в променях Сонця, яке візуально затьмарить його. "Спалення" значно послаблює планету, позбавляє її можливості діяти. Таке положення Меркурія вказує на те, що ми будемо зациклені на собі, не допускаючи навіть думки про добробут інших людей.

27 лютого. Транзитний Місяць у знаку Лева перебуватиме в напружених стосунках до Плутона в знаку Козерога. Необхідно відмовитися від будь-яких фінансових операцій – замість прибутку вони принесуть збиток. Гармонія в особистому житті може порушитися через конфлікт інтересів.

28 лютого. Зустріч Місяця з Ураном в знаку Тельця загрожує сюрпризами і несподіванками.

Залиште свій коментар

Вибір редакції