Місячна дієта на лютий 2020 року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У визначенні харчового раціону на кожен день потрібно "радитися" з Місяцем: харчування відповідно до його циклів дозволить не тільки зберегти здоров'я, але і підтримувати гарну, без зайвих кілограмів фізичну форму.

1 лютого

Велика ймовірність отруєнь та інтоксикацій. Необхідно ретельно стежити за свіжістю продуктів. Рекомендується також відмовитися від алкоголю, м'яса і грибів, не найкращим вибором буде гостра і жирна їжа.

2 лютого

Протипоказане не тільки повне, але і часткове голодування. Відвари трав, а також овочеві і фруктові соки можна пити без обмежень.

3 лютого

З раціону необхідно виключити жирну і важку їжу, а також м'ясо і бобові. Якщо є така можливість, можна голодувати, головне - пити якомога більше чистої негазованої води.

4 лютого

Цього дня велику очисну силу має вода, тому пити треба більше, а їсти – менше. Важливо відмовитися від жирної та важкої їжі на користь овочевої і пісної.

5 лютого

День, коли не варто ані голодувати, ані переїдати – користь організму принесе помірне харчування. Від рідкої їжі і води, втім, варто відмовитися.

6 лютого

Необхідно відмовитися від продуктів, що подразнюють кишківник, і обмежити рідку їжу (насамперед супи) та воду.

7 лютого

Підвищеної уваги потребує підшлункова залоза, тому ті, хто страждає від пов'язаних із нею хронічних захворювань, мають дотримуватися дієти. Іншим в їжу можна вживати все, включно з гострими та солоними стравами зі спеціями та прянощами, але робити це помірно.

8 лютого

М'ясо і гриби рекомендується замінити рибою, в іншому ж обмежень у харчуванні немає, за винятком необхідності дотримувати помірність.

9 лютого

Якщо немає можливості голодувати і постити, потрібно хоча б включити в раціон овочі та фрукти зеленого кольору. Келих червоного сухого вина не тільки не зашкодить, але і принесе користь, а от куріння знаходиться під категоричною забороною.

10 лютого

Необхідно відмовитися від м'ясної їжі.

11 лютого

Рекомендується легка дієта, в якій не повинно бути місця м'ясу та алкоголю, до якого цього дня належить навіть пиво.

12 лютого

Можна голодувати, сідати на дієту і дотримуватися посту будь-якої строгості. Необхідно відмовитися від м'яса та алкоголю.

13-14 лютого

Спиртне необхідно виключити через можливість отруєння, а жирну і м'ясну їжу – через непомірне навантаження на шлунок і печінку.

15 лютого

Шлунок потребує навантаження, хоча б мінімального, тому голодування, навіть лікувальне, цього дня протипоказано, як, втім, жирна, солона і перчена їжа. Рекомендується рослинна їжа і овочеві та фруктові соки.

16 лютого

Необхідно скоротити м'ясну їжу, замінивши її молочними продуктами. Користь принесуть організму свіжовичавлені соки і відвари трав.

17 лютого

Рідина цього часу важко виводиться з організму, тому вживання будь-якої рідини, включно з супами та кашами краще скоротити до мінімуму.

18 лютого

Можна сидіти на дієті, постити і голодувати.

19 лютого

У харчуванні показана помірність. М'ясо краще замінити рибою і рослинною їжею.

20 лютого

Можна вживати будь-яку їжу, навіть ту, що вважається шкідливою. Також можна влаштовувати застілля, але не забувати при цьому про почуття міри.

21 лютого

Не варто додавати до раціону м'ясо і вироби зі злаків – каші і випічку. Замінити їх можна овочами, фруктами та свіжовичавленими соками.

22 лютого

Не варто різко змінювати режим харчування, сідаючи на дієту або починаючи голодувати. Необхідно ретельно стежити за свіжістю продуктів – великий ризик отруєння.

23 лютого

Їжа цього дня повинна бути легкою, а її кількість – помірною. Рекомендується зберегти кількість вживаної рідини.

24 лютого

Не варто відмовлятися від їжі, яку "вимагає" організм, просто необхідно скоротити її кількість.

25 лютого

Можна їсти все, але в жодному разі не переїдати – обжерливість перебуває під забороною.

26 лютого

У харчуванні необхідно дотримуватися помірності.

27 лютого

Голодування і дієти заборонені, можна приймати гостей і влаштовувати застілля.

28 лютого

Можна влаштовувати застілля, але їжею та напоями (особливо алкогольними) зловживати не слід.

29 лютого

Дозволяється як їсти (авжеж, у помірних кількостях), так і голодувати. Необхідно відмовитися від курячого м'яса та яєць.

Залиште свій коментар

Вибір редакції