Місячні вузли на "Осі катастроф": астрологиня пояснила, чому зараз всюди вирують стихії

Місячні вузли на "Осі катастроф": астрологиня пояснила, чому зараз всюди вирують стихії

Credits

Світ із жахом спостерігає за повенями, від яких страждає Європа — стихійне лихо накриває одну країну за іншою.

Астрологи вважають, що причиною цих подій є зіткнення місячних вузлів — Північного і Південного — з так званою "Оссю катастроф". Про те, що це означає і до чого може в результаті призвести, розповідає астропсихологиня Валентина Віттрок.

Чим небезпечна "Вісь катастроф"

"Оссю катастроф" — це поняття умовне — називають уявне протистояння злих і нерухомих планет — Альдебарана і Антареса, що розташовані в сузір'ях Стрільця і Близнят відповідно. Сама собою вона особливої небезпеки не представляє, але варто якійсь планеті Сонячної системи або місячним вузлам (так називають точки перетину Місяця з екліптикою) перетнути цю "Вісь", як вона переходить в активний стан. Це "зіткнення" призводить до запуску кармічних і фатальних процесів — природних і техногенних катастроф, яким людина не в змозі протидіяти, а тому виявляється абсолютно безпорадною перед ними.

Трохи історії

Історія знає безліч прикладів, коли проходження через "Вісь катастроф" планет або місячних вузлів приводило до неприємних наслідків. Одна з найстрашніших катастроф на воді — загибель "Титаніка" — відбулася в той час, коли її перетинав Нептун — планета, що відповідає за морську стихію. Чорнобильська трагедія була спровокована проходженням через неї Сатурна, що відповідає за стихію землі. Навіть така невелика — зрозуміло, за космічними поняттями — планета, як Венера, може викликати такий катаклізм, як ураган або торнадо.

Місячні вузли і "Вісь катастроф"

Місячні вузли — Північний і Південний — розташувалися на осі катастроф в кінці червня і пробудуть на ній до кінця липня. Оскільки вони відповідають за прісну воду, у всьому світу йдуть зливи і виходять з берегів річки. На початку липня справжній потоп стався в Криму, тепер же негода вирує в Європі, змиваючи з лиця Землі — в буквальному сенсі слова — цілі населені пункти, і Китаї, де затопило в деяких містах метро, а на вулицях потоки води зносять людей і машини. Але найстрашніше в таких випадках — масова загибель людей.

Востаннє місячні вузли перетинали "Вісь катастроф" в жовтні 2002 року.

Порятунок потопельників — справа рук самих потопельників

В кінці грудня нинішнього року "Віссю катастроф" буде проходити Марс. Триватиме цей процес всього кілька днів, але, з огляду на войовничу репутацію цієї планети, можна припустити, що справ він наверне багато. А, значить, потрібно подумати про те, як себе убезпечити. Як відомо, порятунок потопельників — справа рук самих потопельників, і якщо ми не можемо уникнути подій, спровокованих космічними об'єктами, то дотримуватися обережності цілком в наших силах. Поради в таких випадках прості і зрозумілі: не варто вирушати в подорожі — особливо на береги морів і річок, вибирати для поїздок повітряний і водний транспорт, перевищувати швидкість за кермом, займатися екстремальними видами спорту. Також потрібно уникати місць великого скупчення людей, до чого, втім, ми за останній час вже звикли.

Читайте також: Це до грошей: астрологи розповіли, які прикмети обіцяють багатство