Можна починати будь-які проєкти: гороскоп на 5 грудня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

День сприятливий для нових відкриттів у будь-якій професійній сфері. Можна починати будь-які проєкти, до яких до цього часу не доходили руки, як і ті, за які поки просто лячно було братися – тепер їхній час настав. Вечір потрібно присвятити своїй родині, особливо якщо ви давно не приділяли близьким достатню кількість часу та уваги, в той час як вони дуже в них потребують.

Овен

Усім, хто закоханий, варто провести день – або хоча б вечір – з предметом своєї пристрасті: з великою часткою ймовірності можна буде – нарешті! – почути довгоочікуване освідчення.

Телець

Можливості, які ви отримаєте цього часу, в майбутньому допоможуть відкрити нову сторінку у вашому житті – насамперед професійному – головне, їх не втратити.

Близнюки

Займіться справами, які протягом декількох місяців ви відкладали в довгу скриньку: незабаром, коли ви почнете реалізацію нового масштабного проєкту, вони будуть вас гальмувати.

Рак

Не відмовляйте у пробаченні людям, які усвідомили свою провину і знову хочуть налагодити стосунки, на жаль, помилитися може кожен, і ви також далеко не безгрішні.

Лев

Історія, свідком якої ви станете цього часу, можливо, відкриє вам очі на людину, яку ви досі вважали своїм другом: виявиться, що вона стосовно вас налаштована не так вже й милостиво.

Діва

Сприятливий день для бесіди з керівництвом – як для обговорення нової ідеї, яку ви хочете втілити в життя, так і для прохання підвищити заробітну платню.

Терези

З увагою і розумінням поставтеся до тих, хто прийде до вас за порадою: для вас допомога не буде коштувати практично нічого, в той час як  людям, які опинилися в складній ситуації, ви надасте неоціненну послугу.

Скорпіон

Приділіть особливу увагу внутрішньородинним стосункам: замість того, щоб ображатися на кохану людину, обговоріть ситуацію, визначте, у чому полягають її причини, і ліквідуйте їх.

Стрілець

Гарний час для підвищення власної самооцінки: будь-яка справа, за яку ви візьметеся, закінчиться успішно, і значна частина такого результату буде обумовлена вашими талантами і здібностями.

Козеріг

Розповідаючи начальству про свої досягнення, не можна їх применшувати, але й замовчувати заслуги своїх колег теж не рекомендується, інакше в майбутньому ви не зможете розраховувати на їхню підтримку.

Водолій

Зроблене цього дня добро – втім, як і зло – обов'язково повернеться сторицею, тому варто, не задумуючись, надати допомогу тим, хто вас про це попросить, і не допускати негативу навіть подумки.

Риби

День – зрозуміло, за можливістю – рекомендується провести з сім'єю: ваше професійне завзяття схвальне, але і про близьких теж забувати не варто – без вашої уваги вони марніють.

Залиште свій коментар

Вибір редакції