Найвразливіші знаки зодіаку: на що вони ображаються і як цьому запобігти

Найвразливіші знаки зодіаку: на що вони ображаються і як цьому запобігти

Фото: Getty Images

Всі ми схильні до образ, але одні дуже швидко заспокоюються і забувають про них, другі б'ються в істериці, а треті — готові буквально рвати й метати.

Про те, представники яких знаків зодіаку є найбільш вразливими, розповідає астрологиня Людмила Булгакова.

Рак (22.06 — 22.07)

Найбільш вразливим, а, отже тим, хто часто ображається, є знак Рака. Його представників легко образити не лише справою, словом або натяком, а й навіть поглядом: їм цілком достатньо подумати, що хтось подивився на них косо, щоб почати хвилюватися й розплакатися. Про випадки, коли їх навмисно захочуть зачепити або образити, і говорити нічого — тут без фонтану сліз і образи на весь світ точно не обійдеться. І це ще далеко не вичерпає всіх наслідків образи Раків: слова чи дії, котрими, як їм здалося, їх образили, вони запам'ятають надовго і будуть знову й знову повертатися до них, нескінченно "пережовуючи" те, що трапилося. Тільки випивши чашу жертви — а саме так найчастіше сприймають себе Раки в конфліктах — вони заспокоюються і забувають про інцидент.

Телець (21.04 — 21.05)

Тельці в частині підозріливості можуть дати фори й Ракам на першому місці: вони впевнені, що всі завжди говорять тільки про них, дивляться тільки на них, а вже якщо сміються, то тут до ворожки не ходи — об'єктом насмішок є саме вони. Але, на відміну від Раків, Тельці повертають образу, яку, як їм здається, їм завдали, не всередину себе, а зовні — "виливаючи" її на всіх, хто під руку трапиться. Ну, а оскільки друзів і знайомих у них, як правило, дуже багато, то дістається всім. Як осліплений Циклоп, що лютує у власній печері і змітає все на своєму шляху, вони, як збожеволілі слони, нападають на правих і винуватих. Але кривдники, звісно ж, отримують куди більше, ніж усі інші разом узяті.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Козороги, навпаки, образившись, можуть, звичайно, для порядку влаштувати скандал — як яскравий, так і короткий, але це зовсім не означає, що, випустивши пару, вони про все забудуть. Навпаки, вони приховають образу, затаївши її якомога далі, і будуть час від часу нагадувати про неї людині, який — в недобрий для себе час — навмисне або випадково посміла їх зачепити. Причому що більше цей нещасний перепрошуватиме і робитиме спроби помиритися, то сильніше лютитимуться Козероги, тому не варто зайвий раз нервувати їх. Важливо дати представникам цього знака заспокоїтися і самим — зрозуміло, через певну кількість часу — дійти до розуміння того, що навіть поганий мир кращий за будь-яку "добру сварку".

Діва (22.08 — 23.09)

Діви на образи — чи те, що їм здається таким — реагують моментально й різко, співрозмовник і отямитися не встигає, як одразу отримує по перше число. Водночас представники знака не церемоняться і не обирають виразів: вони дають зрозуміти кривдникові, що, по-перше, він ніхто і звуть його ніяк, а по-друге, нагадують про його слабке місце, про яке вони, як правило, бувають у курсі. У цьому сенсі людям зі слабкими нервами вступати в "сутичку" з представниками знака не рекомендується — у будь-якому разі не варто зачіпати їх за живе, інакше не минути лиха. Але справедливості заради треба визнати, що зляться Діви недовго, а потім, заспокоївшись, завжди першими ідуть миритися з тими, кого, захищаючись, образили самі.

Риби (19.02 — 20.03)

Риби, мабуть, є одним із найбільш злопам'ятних знаків зодіаку. Сваряться вони охоче й натхненно, не поступаючись своїм опонентам ні підвищеним тоном, ані виразами, ані тривалістю образливих дискусій. Але тоді як їхній співрозмовник, вихлюпнувши негативні емоції, заспокоїться й вирішить, що інцидент вичерпано, представники цього знака тільки входять у смак — вони затаюють злобу всерйоз і надовго. На відміну від Раків, які прагнуть випити гірку чашу образи до дна, Риби, як не дивно це прозвучить, знову й знову викликаючи в пам'яті негативні картини, насолоджуються ними. І заодно готують план помсти, який приведуть у виконання в найнесподіваніший для кривдника момент.

Читайте також: Марс у Тельці: чим це нам загрожує і яким знакам зодіаку варто турбуватися

Повʼязані теми:

Наступна публікація