Неоднозначний день: гороскоп на 29 листопада

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Неоднозначний день, в якому поруч будуть мирно співіснувати як позитивна, так і негативна енергії. Одним з основних відчуттів цього часу стане почуття незадоволеності собою, кар'єрою, фінансовим становищем і навіть особистим життям, а головною дилемою – вибір між добром і злом. До речі, зробити це буде не так просто, як здається на перший погляд: зло зможе переконливо маскуватися під добро, яке, своєю чергою, буде мати непривабливий вигляд.

Овен

Не робіть поспішних висновків з подій, свідком яких станете. Просто зафіксуйте їх у свою свідомість, а потім подумайте на дозвіллі – насправді все не так просто, як здається.

Телець

Намагайтеся не ображати близьких людей, навіть якщо вам здасться, що вони це заслужили: слова, сказані вами, ще довго будуть відгукуватися вам та робити стосунки нестерпними.

Близнюки

Щоб не залишити депресії не єдиного шансу, завантажте день по максимуму: коли зайнятий справою, і час летить швидше, і сумувати ніколи.

Рак

Прекрасний час для досягнення професійної мети – енергії, відпущеної вам зірками, з лишком вистачить на те, щоб не лише виконати, але й перевиконати всі ваші плани.

Лев

Перш ніж зробити рішучий крок, який багато чого змінить у вашому житті, ретельно прорахуйте всі за і проти: можливо, втрати виявляться куди серйознішими, ніж придбання.

Діва

Які б не виникали перешкоди на вашому шляху, продовжуйте рухатися вперед. Якщо ви відмовитеся від своїх планів, дуже швидко про це пошкодуєте, але, вибачте за банальність, буде пізно.

Терези

Не рекомендується в цей час з'ясовувати стосунки з рідними і близькими: практично неможливо знайти спільну мову, коли очі застилає пелена злості і образи.

Скорпіон

Не сприймайте критику на свою адресу як катастрофу: погодьтеся, оточуючі мають право висловити свою думку про ваші вчинки, а вам всього лише потрібно зробити з їхніх слів правильні висновки.

Стрілець

Від вчинків, які ви зробите цього дня, в значній мірі буде залежати ваше найближче майбутнє, тому ретельно продумуйте кожен свій крок – не допускайте легковажних дій.

Козеріг

Не спрямовуйте негативну енергію на людей, що перебувають поруч, краще направте її в мирне русло – наприклад, влаштуйте генеральне прибирання чи вирушайте на тренування до найближчого спортзалу.

Водолій

Хороший день для починань: можна давати старт новим професійним проєктам і відкривати свій бізнес – зірки подбають про те, аби обставини для цього склалися сприятливі.

Риби

Почніть день із занять спортом – відвідайте спортзал або басейн, завдяки прекрасній фізичній формі, яку ви нарешті отримаєте, справи підуть як по маслу.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції