Один із найскладніших днів місяця: гороскоп на 23 січня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Один із найскладніших і енергетично важких днів місяця, коли все буде падати з рук, а настрій і зовсім буде на нулі. Якщо додати до цього повний занепад сил, який в цю місячну добу торкнеться всіх без винятку, картина виявиться повною. Щоб впоратися з нездужанням, достатньо трохи відпочити, а простір почистити за допомогою свічок, які палають.

Овен

Великий ризик стати жертвою грабіжників, тому не варто ходити на самоті безлюдними вулицями в темний час доби – як кажуть, береженого бог береже.

Телець

Сон, побачений напередодні вночі, може виявитися жахом, але приймати його близько до серця не варто – на щастя, нічого погано він не віщує.

Близнюки

Не варто відповідати на зауваження і навіть образи, якщо такі підуть, – ставши на один рівень з кривдником, можна уподібнитися йому і в усьому іншому.

Рак

Не варто переживати через серйозний зрив контракту або порушення домовленостей партнерами – швидше за все, доля готує місце для вигіднішої угоди.

Лев

Залагодити конфлікт між підлеглими або родичами, можна, виступивши в ролі миротворця, – зусилля з наведення ладу оцінять обидві сторони.

Діва

Ділові переговори та фінансові операції краще перенести на інший день – всі домовленості нинішнього дня можуть призвести до помилок і збитків.

Терези

У разі поганого самопочуття необхідно негайно звернутися до лікаря і згодом дотримуватися його рекомендацій – самолікування може призвести до ускладнень.

Скорпіон

Стримати негативні емоції, які після обіду можуть вилитися в агресію, допоможе фізична активність – можна вирушити до фітнес-зали чи влаштувати генеральне прибирання будинку.

Стрілець

В жодному разі не можна говорити погано про інших людей: їм обов'язково стане про це відомо, після чого стосунки можуть безнадійно зіпсуватися.

Козеріг

Щоб не допустити нервового зриву, що цілком можливого цього часу, необхідно перемикати увагу з негативних моментів на позитивні, або, на в найгіршому разі, прийняти заспокійливе.

Водолій

Не варто сперечатися з начальством, яке захоче зробити догану за недоліки в роботі, – вже завтра воно змінить свою думку, так що потрібно просто перетерпіти.

Риби

Причиною депресії стане банальна втома, так що позбутися її буде дуже просто – відпочити фізично і морально: зайнятися посильним видом спорту і сходити в кіно або театр.

Залиште свій коментар

Вибір редакції