Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Про корону, шлюб і кохання: астропрогноз для принца Чарльза Уельського

Зрідка кому вдається – як принцу Чарльзу – на все життя залишитися з одним і тим самим титулом: йому вже сімдесят років, а він досі залишається принцом. Які події чекають на нього в найближчий час і, головне, чи він стане королем Великої Британії? Про це розповідає астропсихолог Валентина Виттрок.

Чи стане коли-небудь принц Чарльз королем – що кажуть про це зірки?

Принц Чарльз_4
Getty Images
Принц Чарльз

Більшість астрологів, які вивчали натальну карту принца, впевнені: королем він не стане ніколи. І у них є вагомі підстави для того, щоб так говорити. З одного боку, розташування планет в його гороскопі говорить про те, що прагнення до влади і слави йому не чуже. Не можна сказати, що він зовсім не від світу цього і його соціальне становище йому зовсім байдуже. Його гороскоп в чомусь повторює гороскопи двох інших публічних осіб – Дональда Трампа і Башара Асада, які заради галасу навколо свого імені здатні якщо не на все, то на багато що.

З іншого боку – Місяць принца Чарльза розташована в знаку Тельця, що "приземлює" його. Відомо, що у королівської особи є тяга до землі: він має цілу сільськогосподарську імперію, до складу якої входять ферми, що виробляють екологічно чисті продукти, і магазини, в яких вони реалізуються. У компанії рослин Чарльз, як він сам неодноразово зізнавався, почувається комфортніше, ніж у суспільстві людей. Важко однозначно сказати, чи стане Чарльз королем, але те, що він не буде здійснювати які-небудь дії для того, щоб досягти цієї мети, можна припустити з точністю до ста відсотків.

Можливо, зірки можуть передбачити, як складеться особисте життя принца?

Принцесса Диана и принц Чарльз
Getty Images
Принцеса Діана і принц Чарльз на Фіджі

В будинку шлюбу Чарльза багато обмежень, з чого випливає, що йому, на жаль, катастрофічно не щастить у сімейному житті. Як чоловіка, народженого під знаком Скорпіона, його тягне до жінок, народжених під знаком Раку – у них дуже хороша сумісність, не дивно, що до нього належить і його перша дружина, принцеса Діана, і нинішня, Камілла Паркер Боулз. Однак в гороскопі принца в Раку перебуває Уран, який опоганює його почуття до жінок цього знака, через що він не буває щасливий з ними. Історію шлюбу Чарльза і Діани знають всі: обидва страждали і зрештою розлучилися.

Зате з Каміллою Паркер Боулз у Чарльза щасливий шлюб?

Герцогиня Корнуольская и принц Чарльз_1
Getty Images
Герцогиня Корнуольська і принц Чарльз

Досі все дійсно було більш-менш добре, але цього року в гороскопі принца склалася небезпечна для його особистого життя ситуація. За його знаком – Скорпіона – йшов Юпітер, а за знаком Водолія – Марс, до того ж сталося сонячне затемнення у Леві. Враховуючи ці чинники, можна припустити, що Чарльз і Камілла пережили кризу в сімейному житті, не дарма в жовтні в пресі з'явилися повідомлення про те, що Паркер Боулз подала на розлучення. Правда, потім галас з цього приводу стих, але я не здивуюся, якщо сімейна криза отримає продовження.

Вони дійсно можуть розлучитися?

Принц Чарльз_3
Getty Images
Принц Чарльз

У гороскопі принца вказівок на такі серйозні зміни немає, тому до офіційного розриву справа навряд чи дійде, а от сварки цілком можливі.

А королівський престол принца – з урахуванням того, що в листопаді йому виповнилося сімдесят років – остаточно втрачений?

Герцогиня Корнуольская и принц Чарльз_2
Getty Images
Герцогиня Корнуольська і принц Чарльз

За його гороскопом однозначно сказати не можна – вказівок на те, то Чарльз стане – або, навпаки, не стане –королем, в ньому немає. Зате з розташування зірок і планет в його натальній карті можна зробити висновок: у новому, 2019 році Чарльз буде багато пересуватися  планетою. А ось що це буде – приємні подорожі, які ні до чого не зобов'язують, або державні візити, які він зробить до глав інших країн як король Великої Британії, ми скоро дізнаємося.

Міла Корольова

За допомогу в підготовці матеріалу дякуємо астропсихологу Валентині Виттрок (starsand.us).

Фотогалерея Принцу Чарльзу 70 років! (13 фото)

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції