Сатурн і погода: астрологиня розповіла, коли закінчаться холоди

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сатурн і погода: астрологиня розповіла, коли закінчаться холоди

Фото: Getty Images

Холоди та снігопади, що заскочили в той час, коли, здавалося б, уже можна було з повним правом очікувати весни, насправді не є такими вже й несподіваними, як це може здатися тим, хто не знайомий з розташуванням зірок і планет на небі.

Про те, чому ми зобов'язані нинішньою погодою, розповідає астропсихологиня Валентина Віттрок.

Лютий — місяць контрастів

У нинішніх погодних сюрпризах немає нічого несподіваного й надприродного. Лютий — місяць контрастів — завжди вважався найбільш примхливим і непередбачуваним місяцем, під час якого можуть бути як сильні морози, хуртовини й поземки, так і яскраве сонце з весняним капежем, який уже назавтра змінюється похолоданням і ожеледдю. Така погода властива лютому не тільки тому, що він є зимовим місяцем — січень і грудень теж належать до цього часу року, але характер у них інший. Справа в тому, що більшість місяця минає під знаком Водолія (21.01 — 18.02), що володіє нестійким, легковажним і мінливим характером: образно кажучи, зараз сміх, через п'ять хвилин сльози, а потім знову нестримний регіт.

Холодний подих Сатурна

Те, що цього року лютий минає під знаком сильних морозів, теж має своє пояснення. У Водолії (21.01 — 18.02) зараз розташувався Сатурн, який називають "небесним вихователем" — як у переносному, так і в прямому сенсі, — він заморожує все, що потрапляє у зону його уваги. У знаку Водолія (21.01 — 18.02) ця планета сильна як ніколи, до того ж зараз він створює напружений аспект до зв'язки Марс-Уран-Чорний Місяць у знаку Тельця (21.04 — 21.05), тож снігопади, хуртовини і холоду, пік яких очікується днями, настали за планом.

Весна не за горами

Сатурн зайшов у знак Водолія (21.01 — 18.02) на два з половиною роки, але це не означає, що весь цей час будуть тривати арктичні холоди й рясні снігопади. Але поки він перебуває у зв'язці з п'ятьма планетами у Водолії (21.01 — 18.02) — Юпітером, Венерою, Сатурном і астероїдом Паллада та ретроградним Меркурієм, та ще й Сонце на додачу — погода буде аномальною. Зайшли вони туди 3 лютого і пробудуть до 18 лютого, тож терпіти залишилося недовго. 19 лютого Сонце перейде у знак Риб (19.02 — 20.03), а незабаром знак покинуть Венера і Меркурій, після чого погода налагодиться. Тому весна, яка в цьому році обіцяє бути пізньою та затяжний (за народними віруваннями так завжди буває за пізнього Великодня, а нинішнього року свято випадає на 2 травня), все одно прийде, і вона не за горами.

Читайте також: Парфумерний гороскоп: які парфуми підходять кожному зі знаків зодіаку

Більше гороскопів шукайте в розділі "Астрологія"

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Астропрогноз на грудень
Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація