Що несе нам "Холодний повний місяць" 30 грудня: час отримувати подарунки і стригти волосся

Автор
Міла КорольоваМіла Корольова
Дата публікації
Перегляди
45к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Що несе нам "Холодний повний місяць" 30 грудня: час отримувати подарунки і стригти волосся

Фото: Getty Images

Останій нинішнього року повний місяць відбудеться 30 грудня о 3 годині 28 хвилин ночі за Гринвічем (5 годині 28 хвилин за київським часом). Індіанці Сполучених Штатів Америки називають його "холодним", оскільки воно традиційно припадало на найбільш морозний час року, що в наш час — через глобальне потепління — не завжди відповідає істині.

Про те, як "Холодний повний місяць" відіб'ється на житті на Землі, розповідає астропсихологиня Валентина Віттрок.

Дбаємо про здоров'я

Будь-який повний місяць — і нинішній не виняток — передусім негативно позначається на самопочутті. Як правило, в такі дні знижується загальний тонус організму: ми погано почуваємося, стаємо млявими, відчуваємо слабкість, нам складно сконцентруватися на питаннях, вирішенням яких ми займаємося. Незважаючи на втому, через неможливість розслабитися можуть виникати проблеми з відпочинком і сном, якщо ж все-таки вдається на час забутися, легко побачити жахи.

Зрозуміло, з таким станом можна і потрібно боротися: дотримуватися режиму праці та відпочинку, гуляти на свіжому повітрі, за можливості відмовитися від м'яса і їсти якомога більше овочів і фруктів, займатися фізкультурою і спортом. Під час загострення хронічних захворювань — а вони зараз є практично у всіх — необхідно звернутися до лікаря і дотримуватися його рекомендацій.

Береженого Бог береже

Можна говорити і про підвищену подієвість — точніше, аварійність. Можна не вірити в те, що в такі дні аварії і нещасні випадки відбуваються частіше, ніж в інші дні, але статистика показує, що це, на жаль, дійсно так. Уникнути потрапляння в такі ситуації можна і потрібно, головне, діяти за старовинним народним принципом "береженого бог береже". Бажано дотримуватися правил дорожнього руху, не перевищувати швидкість за кермом, не займатися екстремальними видами спорту, не користуватися авіатранспортом. Правда, останнім часом така можливість — велика рідкість, але все ж є кілька країн, в які можна полетіти: за можливості 30 грудня краще цього не робити.

Повний місяць у знаку Рака

Повний місяць 30 грудня відбудеться в знаку Рака, а це говорить про те, що всі ми стане надміру вразливими і недовірливими, будь-які слова людей, які нас оточують, будемо сприймати на свій рахунок, хоча насправді це виявиться зовсім не так. Уразливість і чутливість, а, як наслідок, і плаксивість можуть зашкалювати, але важливо пам'ятати, що так діє на психіку Місяць, і не приймати все занадто близько до серця.

Місяць у Раку також може давати надчутливість, а це значить, що багато хто несподівано для себе зможе передбачати майбутнє, бачити пророчі сни. Важливо також звертати увагу на знаки, які в цей день буде надсилати доля — вони можуть виявитися важливими підказками на майбутнє.

Парадоксальні ситуації і сімейні негаразди

У цей час Місяць перебуватиме в напруженому аспекті до Хірона в знаку Овна, а це значить, що можливі парадоксальні і подвійні ситуації, в яких важко буде зорієнтуватися. Крім наявної на небі опозиції ракового Місяця до Сонця в Козорозі на небі буде формуватися тау-квадрат Венери, Нептуна і Північного місячного вузла, що принесе напружені моменти в любовних і сімейних стосунках. Торкнуться вони переважно мутабельних знаків — Дів, Риб, Стрільців і Близнят — і тих, у кого в натальній карті є Венера.

Марс в Овні продовжить напружений аспект до Плутона, що говорить про те, що у народних мас існує агресія стосовно їхніх правителів. В цей же час Сатурн і Юпітер в знаку Водолія формують напружений аспект до Урана і Чорного Місяця в знаку Тельця, тому протягом трьох днів — за день до і після повного місяця — різноманітних сюрпризів як в особистому, так і в професійному житті не уникнути.

Рік минає...

Однак нинішній рік йде, і всі добре це розуміють. Ми з надією дивимося в майбутнє — ще кілька днів, і магія чисел перенесе нас в 2021 рік, а це вже зовсім інша енергія і інший розділ нашого життя. Поки ж потрібно згадати, що повний місяць — це завжди матеріальний прибуток і подарунки, що напередодні свята нікому не завадить. Також можна стригти волосся, в результаті воно стане здоровішим і густішим. Правда, не всі астрологи підтримують цю точку зору, вважаючи цей день критичним, але жінки-мусульманки стрижуть волосся в повний місяць, і воно є їхнім надбанням.

Читайте також: Гороскоп на 2021 рік: час змін і початок Великої мутації

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Астропрогноз на грудень
Дата публікації
Перегляди
45к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація