Що означатимуть наші сни цього тижня від 2 до 8 серпня і чи будуть серед них віщі

Що означатимуть наші сни цього тижня від 2 до 8 серпня і чи будуть серед них віщі

Credits

Довіряти снам чи ні — кожен вирішує сам, але заперечувати те, що вони, є продуктом роботи підсвідомості, мають свій — можливо, не завжди зрозумілий нам — сенс.

Можливо, не варто сліпо і фанатично слідувати їхнім «порадам» в повсякденному житті, але прислухатися до них можна і потрібно — підказки нашого внутрішнього голосу, які отримує людина у вигляді сновидінь, часто виявляються важливими і цінними. Що присниться нам на цьому тижні — з 2 по 8 серпня?

Проти 2 серпня

Тривожні і похмурі, сни нинішньої ночі дуже рідко бувають віщими. Після них людина прокидається розбитою, з важкою головою і масою недобрих передчуттів. Проте є народна прикмета, яка в таких випадках неодмінно заспокоїть: чим страшніші і важчі сновидіння цієї ночі, тим краще йтимуть справи в реальному житті, так що вранці треба викинути їх з голови і з легким серцем вступити в новий день.

Проти 3 серпня

Сни нинішньої ночі розкривають людині очі на стан його творчої та сексуальної енергії: якщо їхній сюжет приємний і на ранок не викликає неприємних відчуттів і спогадів, значить, як в першому, так і в другому випадку у вас все нормально. Якщо ж «показані» в них ситуації напружують або засмучують, а після пробудження на душі важко і клопітно, ці напрямки треба пропрацювати — за допомогою психоаналітика або самостійно.

Проти 4 серпня

Сни нинішньої ночі можуть виявитися містичними в прямому сенсі слова: фахівці-астрологи вважають, що деякі їхні картини можуть мати відношення до давньої давнини людини, якій вони сняться, точніше, до її колишніх інкарнації. Тому вранці, після пробудження — якщо, звичайно, дуже хочеться дізнатися, ким ми були в попередніх життях — необхідно, ще не відкривши очі, намагатися згадати картини сновидінь — вони можуть бути дуже цікавими.

Проти 5 серпня

Сни нинішньої ночі найчастіше бувають похмурими і важкими, але, на щастя, жодного стосунку до дійсності безпосередньо не матимуть. З їхньою допомогою підсвідомість, зазвичай, підказує, як чинити в тих чи інших ситуаціях, а також дає зрозуміти, що в житті людини йде не в той бік. Головне, правильно розшифрувати послання — зробити це можна як самостійно, так і — в особливо складних і заплутаних випадках — за допомогою фахівця.

Проти 6 серпня

Сни нинішньої ночі здатні розповісти людині про наявні психологічні проблеми. Мало хто хоче зізнаватися в них навіть самому собі, але уві сні перешкодити підсвідомості зробити це ми не можемо, тому вона підказує, що заважає нам нормально розвиватися і як з цим боротися. Так, якщо людині сниться, що друга половинка її зраджує, що її жахливо дратує, значить, що наяву вона страждає від ревнощів, які заважають їй спокійно і мирно співіснувати зі своєю другою половинкою.

Проти 7 серпня

Сни нинішньої ночі часто бувають віщими. Вони дають людині зрозуміти, що для неї важливіше — духовне чи матеріальне. Не можна сказати, що щось з цих двох начал має взяти верх — оптимальним буде варіант, при якому вони знаходяться в рівновазі. Якщо щось все-таки переважує, необхідно подумати, як дотримати баланс, оскільки той, для кого важливіше матеріальне, стає банальним рвачем і жаднюгою, а той, хто вважає за краще дух без опори на матерію, ризикує перетворитися на міського божевільного.

Проти 8 серпня

Цієї ночі сняться віщі сни, які до того ж не вимагають особливих зусиль для тлумачення — в них все прозоро і максимально зрозуміло. Тому, якщо вам приснилася дорога, то незабаром ви й справді підете в дорогу, вагітність означає тягар — причому, не обов'язково в сенсі майбутньої дитини, а маленька дівчинка — диво. Головне, вранці не забути, що саме привиділося вночі, оскільки тоді доведеться залишитися без зоряної підказки.

Читайте також: Любовний гороскоп на серпень 2021 року

Наступна публікація