Що означатимуть наші сни цього тижня — від 16 до 22 серпня — і чи будуть серед них віщі

Що означатимуть наші сни цього тижня — від 16 до 22 серпня — і чи будуть серед них віщі

Credits

Довіряти снам чи ні — кожен вирішує сам, але заперечувати те, що вони, будучи продуктом роботи підсвідомості, мають свій — можливо, не завжди зрозумілий нам — сенс, не можна.

Можливо, не варто сліпо і фанатично дотримуватися їхніх "порад" у повсякденному житті, але дослухатися до них можна і потрібно — підказки нашого внутрішнього голосу, які отримує людина у вигляді сновидінь, часто виявляються важливими і цінними. Що присниться нам цього тижня — від 16 до 22 серпня?

Ніч проти 16 серпня

Сни нинішньої ночі часто бувають неприємними, але для недовірливих і вразливих людей є хороша новина: вони не є віщими, а найчастіше взагалі не мають жодного значення. Тому, що б не наснилося в цю ніч, переживати з цього приводу не варто — сновидіння розтане на світанку, разом з нічною темрявою. Тим же, хто після нього все одно буде відчувати занепокоєння, необхідно подумати про вирівнювання свого енергетичного та емоційного фону — наприклад, зайнятися тим, що завжди додає сил і покращує настрій.

Ніч проти 17 серпня

Сни цієї ночі роблять на людину сприятливий вплив: вони не тільки приносять задоволення під час "перегляду", але і після нього залишають потужний і світлий післясмак. Після пробудження людина відчуває себе відпочилою і такою, що набралася сил, вона готова повноцінно жити і працювати. Віщими сни цієї ночі не є, про що залишається тільки пошкодувати: багато хто не відмовилися б від того, щоб їхній сюжет програвся в реальному житті.

Ніч проти 18 серпня

Сни нинішньої ночі не пророкують майбутнє, а вказують на внутрішні проблеми людини. Так, якщо сниться щось яскраве і у всіх сенсах приємне (що є таким, кожен з нас вирішує сам), значить, і в реальному житті у нього все гаразд — і навпаки: неприємні сни говорять про наявні проблеми. Про те, чого конкретно вони стосуються, можна судити за сюжетом сну — необхідно ретельно його проаналізувати і зробити правильні і важливі висновки.

Ніч проти 19 серпня

Сни нинішньої ночі вважаються віщими, тому вимагають до себе особливої уваги. Збуваються вони протягом тижня, так що чекати на повторення сновидіння в реальному житті довго не доведеться, що важливо, якщо вони — приємної властивості. Також в цю ніч людині може приснитися відповідь на важливе запитання, яке вона довго, але, на жаль, марно, намагалася вирішити самостійно.

Ніч проти 20 серпня

Сни цієї ночі — свого роду головоломка: щоб розв'язати цю проблему, доведеться постаратися — сприйняти сюжет буквально не вийде. Зате, розшифрувавши сновидіння, можна зрозуміти, які проблеми — професійної або життєвої властивості — турбують людину, а заодно і визначити, яким способом їх можна вирішити.

Ніч проти 21 серпня

Яким би не були сни нинішньої ночі — приємними чи ні, вони — всього лише кіно, оскільки не несуть в собі якої-небудь важливої інформації і не є віщими. До того ж вони найчастіше майже одразу ж забуваються, не залишаючи особливого осаду в душі. Проте, якщо в пам'яті збереглися хоча б уривки побаченого, можна їх проаналізувати і зробити з них важливі висновки: вони можуть розповісти про те, які моменти з минулого потрібно використовувати, щоб досягти своєї мети сьогодні.

Ніч проти 22 серпня

Сни цієї ночі часто бувають віщими, ось тільки розуміти їхні підказки необхідно не буквально, а алегорично. Передусім  необхідно звернути увагу на енергетику сновидінь: якщо вона чиста і світла, значить, турбуватися людині немає про що — у всіх галузях її життя все гаразд. Темні і тяжкі сновидіння свідчать про наявність проблеми, судити про яку необхідно за сюжетом сновидіння. Так, якщо сниться екзаменаційний білет, на який герой сну не знає відповіді, значить, для нинішньої роботи йому не вистачає професійних знань — необхідно поповнити їх.

Читайте також: Зодіакальні епікурейці: астрологиня назвала знаки, які вміють жити собі на втіху

Наступна публікація