Що означатимуть наші сни цього тижня — від 23 до 29 серпня — і чи будуть серед них віщі

Що означатимуть наші сни цього тижня — від 23 до 29 серпня — і чи будуть серед них віщі

Credits

Довіряти снам чи ні — кожен вирішує сам, але заперечувати те, що вони, будучи продуктом роботи підсвідомості, мають свій — можливо, не завжди зрозумілий нам — сенс, не можна.

Можливо, не варто сліпо і фанатично дотримуватися їхніх "порад" у повсякденному житті, але дослухатися до них можна і потрібно — підказки внутрішнього голосу, які отримує людина у вигляді сновидінь, часто виявляються важливими і цінними. Що насниться нам цього тижня — від 23 до 29 серпня?

Ніч проти 23 серпня

Сни цієї ночі здійснюються тільки в тому разі, якщо є кольоровими — тільки в такому разі є сенс запам'ятовувати їхній сюжет, щоб розуміти, до якого розвитку подій готуватися. Якщо ж ідеться про чорно-білий варіант сновидіння, то в ньому необхідно шукати підказку щодо того, як — правильно чи ні — просувається людина своїм життєвим шляхом. Щоправда, роблячи з них висновок, необхідно буде орієнтуватися на емоційний слід сну. Так, якщо вранці людина прокидається в гарному настрої і почувається відпочилою, значить, в її житті все йде добре, якщо ж настрій після сну поганий, а голова важка — можна говорити про наявні проблеми. Необхідно подумати про те, як їх вирішити.

Ніч проти 24 серпня

Сновидіння нинішньої ночі можуть бути віщими тільки в тому разі, якщо їх вдасться правильно розшифрувати, а це буде не так просто, як може здатися на перший погляд. Численні інтернет-сайти, що тлумачать сновидіння, в цьому навряд чи допоможуть, оскільки вони пояснюють тільки окремі об'єкти сновидіння, а в цьому разі необхідно пов'язати їх всі воєдино. Можна звернутися до своєї інтуїції — вона може забезпечити правильне розуміння.

Ніч проти 25 серпня

Сни нинішньої ночі часто бувають віщими, до того ж збуваються вони в суворих тимчасових рамках — через три дні. Ці сновидіння також розповідають про те, чи правильно людина реалізує енергію, якою забезпечують її вищі сили. Чистий, світлий і приємний сон із легким пробудженням говорить про те, що, пропускаючи її через себе, вона сповна використовує енергетичні потоки. Неприємний сон із важким пробудженням свідчить про неповне або неправильне їх використання.

Ніч проти 26 серпня

Сни нинішньої ночі насамперед призначені тим, хто страждає від захворювань — як в гострій, так і в хронічній формі. Сюжет сну підкаже, що необхідно зробити для зцілення — наприклад, дослухатися до рекомендацій призначеного лікаря або звернутися до гомеопатії або нетрадиційної медицини. Залишиться тільки чітко дотримуватись виданих вищими силами або підсвідомістю інструкцій.

Ніч проти 27 серпня

Сни нинішньої ночі не мають віщої сили, тому не зможуть збутися в реальному житті, і це — враховуючи їхній негативний контент — є гарною новиною. Тому не варто звертати уваги ні на сюжет сновидіння, ні на емоційний шлейф, який воно  залишить — всі пов'язані з ними неприємні відчуття потрібно просто перетерпіти і перечекати.

Ніч проти 28 серпня

Сни цієї ночі можуть "прокатати" людину на машині часу, давши їй можливість побувати як у власному минулому, так і в майбутньому, змалювавши його події досить точно і в деталях. Таким чином підсвідомість дає людині можливість розібратися в причинно-наслідкових зв'язках подій, які відбуваються в її житті, а також зробити правильні висновки.

Ніч проти 29 серпня

Сни нинішньої ночі з великою часткою ймовірності розкажуть про проблему, яка заважає вам отримувати задоволення від життя на всі сто відсотків. Так, якщо людині сниться, що вона запізнюється на поїзд або літак, значить, в реальному житті вона не використовує всі дані йому від природи здібності, а польоти уві сні наяву свідчать про те, що людина відчуває свою несвободу і хоче вирватися з сітей, які їй заважають.

Читайте також: Астрологиня назвала знаки зодіаку, здатні на шалені вчинки

Наступна публікація