Що означатимуть наші сни цього тижня — від 26 липня до 1 серпня — і чи будуть серед них віщі

Що означатимуть наші сни цього тижня — від 26 липня до 1 серпня — і чи будуть серед них віщі

Credits

Довіряти снам чи ні — кожен вирішує сам, але заперечувати те, що вони, будучи продуктом роботи підсвідомості, мають свій — можливо, не завжди зрозумілий нам — сенс, не можна.

Можливо, не варто сліпо і фанатично дотримувавтися їхніх "порад" у повсякденному житті, але дослухатися до них можна і потрібно — підказки нашого внутрішнього голосу, які отримує людина у вигляді сновидінь, часто виявляються важливими і цінними. Що насниться нам цього тижня — від 26 липня до 1 серпня?

Ніч проти 26 липня

Сни цієї ночі часто є віщими, до того ж збуваються вони досить швидко — буквально протягом декількох днів. Що ж до сюжету сновидіння, який обов'язково потрібно запам'ятати, то він розповість про те, як домогтися успіху. Так, якщо сниться переїзд до іншого міста або перехід на іншу роботу, то професійний талан чекає саме там, так що необхідно зробити відповідні висновки і діяти.

Ніч проти 27 липня

Сни нинішньої ночі рідко бувають віщими, але користь принести можуть, оскільки дають людині інформацію щодо неї самої. Уві сні ми в цю ніч, швидше за все, побачимо те, що нам не вистачає в реальному житті. Всі сюжети — підказки підсвідомості: наприклад, якщо людині сниться, що вона перебуває в центрі уваги оточення, значить, наяву вона страждає від самотності, хоч сама собі в цьому і не зізнається.

Ніч проти 28 липня

Сни цієї ночі можуть бути неприємними, але, оскільки шанси на те, що вони збудуться, на щастя, невеликі, не варто приймати їх близько до серця. Якщо ж вранці сюжет сну все-таки не дає спокою, можна скористатися народним способом — через вікно, сказати: "Куди ніч, туди й сон" — або психологічним прийомом: зосередившись на сні, потрібно уявити собі, як він розсіюється і, перетворившись на хмарку, відлітає в далечінь.

Ніч проти 29 липня

Сон нинішньої ночі цілком може виявитися віщим, особливо якщо скористатися езотеричною практикою, яку можна назвати "сновидінням" на замовлення. Зробити це досить просто: увечері, в ліжку, потрібно уявити собі сюжет, який хотілося б побачити в своєму житті — наприклад, успіх у професійному або особистому житті. Езотерики стверджують: якщо загадане присниться, незабаром воно — на превелику радість "замовника" — обов'язково збудеться.

Ніч проти 30 липня

Сни цієї ночі не несуть важливої інформації і рідко збуваються. Єдине, на що вони можуть вказувати, так це на наявність творчого потенціалу і на те, в якому обсязі людина його використовує. Як відомо, таланти від народження дані кожній людині, але тільки від неї залежить, використовує вона їх або, як прийнято говорити, зариває в землю. Красиві пейзажі — ліс, поле або море — чи картини, на яких зображені квіти, кажуть про те, що з творчою реалізацією у людини все гаразд, а от зображення пустелі або розтрісканої від посухи землі будуть свідчити про протилежне.

Ніч проти 31 липня

Сни нинішньої ночі є свого роду знанням, яке неодмінно стане в пригоді людині в житті і навіть змінить її на краще, тому вкрай важливо звернути увагу на його сюжет. Так, він може безпосередньо розповісти про те, як вирішити важливу життєву проблему: сюжет сну ясно і недвозначно це продемонструє. Побачені цієї ночі символи нинішнього місячного дня — ключ, лист, книжка, сувій або манускрипт — обіцяють швидкі життєві зміни.

Ніч проти 1 серпня

Сни нинішньої ночі збуваються з точністю до навпаки, тому, побачивши щось погане, не варто засмучуватися: значить, наяву на людину чекає щось дуже хороше. Швидше за все, сновидіння будуть плутаними, хаотичними і навіть неприємними, з важким пробудженням — всьому виною енергетика нинішньої місячної доби, вже завтра вона розвіється як дим.

Читайте також: Астролог назвав найбільш ревнивих жінок серед знаків зодіаку

Наступна публікація