Що означатимуть наші сни цього тижня — від 30 серпня до 5 вересня — і чи будуть серед них віщі

Що означатимуть наші сни цього тижня — від 30 серпня до 5 вересня — і чи будуть серед них віщі

Credits

Довіряти снам чи ні — кожен вирішує сам, але заперечувати те, що вони, будучи продуктом роботи підсвідомості, мають свій — можливо, не завжди зрозумілий нам — сенс, не можна.

Можливо, не варто сліпо і фанатично дотримуватися їхніх "порад" у повсякденному житті, але дослухатися до них можна і потрібно — підказки нашого внутрішнього голосу, які отримує людина у вигляді сновидінь, часто виявляються важливими і цінними.

Що присниться нам цього тижня — від 30 серпня до 5 вересня?

Ніч проти 30 серпня

Сни нинішньої ночі будуть нести в собі відповідь на важливе життєвие питання, вирішити яке наяву поки не вдається. Прокинувшись, людина щиро здивується, чому вона раніше не зрозуміла, як потрібно вчинити в такому випадку, адже висновки з ситуації завжди лежали на поверхні. Щоправда, буквальних підказок чочікувати не варто — швидше, доведеться мати справу з символами, які вимагають розшифрування, але результат — розуміння того, як діяти далі — буде того вартий.

Ніч проти 31 серпня

Сни, які вривидяться цієї ночі, оманливі — астрологи радять сприймати їх із точністю до навпаки, тому чим страшнішим і неприємнішим виявиться сон, тим вдаліше складуться справи наяву. Так, похорон, що наснився, обіцяє радість і щастя, якщо ж як небіжчик "виступає" сама людина, найближчим часом вона може розраховувати на грандіозний успіх — швидше за все, професійний.

Ніч проти 1 вересня

Сни нинішньої ночі рідко виявляються віщими, тому не варто звертати уваги на сюжет, куди важливіше їхнє емоційне забарвлення. Так, якщо вранці людина прокидається в гарному настрої, то це хороший знак — він свідчить про те, що в житті і професії вона йде правильним шляху. І навпаки — тяжкість на душі і серці, яка зіпсує настрій від самого ранку, буде говорити про те, що в житті потрібно щось міняти.

Ніч проти 2 вересня

Снам нинішньої ночі вірити не рекомендується: швидше за все, вони виявляться оманливими. Водночас, нібито пророкуючи щось хороше, вони стануть тими, хто і приведуть до розчарування, а віщуючи щось погане, зіпсують настрій на довгий час наперед. Підтримати себе в бадьорому стані духу допоможуть талісмани і обереги, які протистоять негативній енергії снів.

Ніч проти 3 вересня

Триває 24-й місячний день, тому сновидіння нинішньої ночі багато в чому збігаються з попередньою. Сни, швидше за все, виявляться фейковими, що особливо прикро, коли сниться щось дуже хороше, а погані зіпсують настрій на весь день.Не випускайте з рук талісмани, які підтримали вас напередодні.

Ніч проти 4 вересня

Сни нинішньої ночі — винятково завдяки підсвідомості — показують події такими, якими вони є, а не такими, якими ми хотіли б їх бачити. Якщо в денний час ми користуємося доводами свідомості, прикрашаючи тим самим картину подій, то вночі, поки розум спить, підсвідомість і інтуїція демонструють нам реальність — так би мовити, без ретуші. Висновок, який можна — і треба — зробити з такого сну, стосується виходу з ситуації, що склалася: стає зрозуміло, що саме потрібно зробити, щоб виправити її.

Ніч проти 5 вересня

Сни нинішньої ночі рідко бувають віщими, тому не варто звертати уваги на їхні сюжети. Вони, скоріше, розкривають нам очі на людей, які перебувають поруч, і в цьому сенсі їхній інформації можна — і треба — довіряти. Так, якщо ви у всьому довіряєте людині, вважаючи її своїм другом, а уві сні ви бачите, що вона топить вас в морі або штовхає, скидаючи зі скелі, значить, вам не варто їй довіряти — це може погано закінчитися.

Читайте також: Що ми знаємо про всіх 12 знаків зодіаку

Наступна публікація