Що означатимуть наші сни цього тижня — від 9 до 15 серпня — і чи будуть серед них віщі

Що означатимуть наші сни цього тижня — від 9 до 15 серпня — і чи будуть серед них віщі

Credits

Довіряти снам чи ні — кожен вирішує сам, але заперечувати те, що вони, будучи продуктом роботи підсвідомості, мають свій — можливо, не завжди зрозумілий нам — сенс, не можна.

Можливо, не варто сліпо і фанатично дотримуватися їхніх "порад" у повсякденному житті, але дослухатися до них можна і потрібно — підказки нашого внутрішнього голосу, які отримує людина у вигляді сновидінь, часто виявляються важливими і цінними. Що присниться нам цього тижня — від 9 до 15 серпня?

Ніч проти 9 серпня

Звертати увагу на сни нинішньої ночі можна тільки в тому разі, якщо вони несуть в собі позитивну енергетику. У разі негативного від них враження необхідно забути про те, що побачене вночі, і нікому про це не розповідати. Будучи озвученим, сон може матеріалізуватися і втілитися в життя, а це вкрай небажано.

Ніч проти 10 серпня

Сни нинішньої ночі рідко бувають віщими, але можуть містити підказки щодо того, як поводитися в складній життєвій ситуації або як бути з важливим життєвим питанням, яке ніяк не вдається вирішити. До того ж вихід виявиться настільки простим і одночасно логічним, що залишиться тільки дивуватися: чому людина сама до цього не додумалася. Необхідно запам'ятати все, що наснилося, і на дозвіллі ретельно проаналізувати.

Ніч проти 11 серпня

Сни нинішньої ночі рідко буває віщими — події, які в них викладені, швидше за все, ніколи не здійсняться, але це не означає, що на них не потрібно звертати уваги. Сьогоднішні сновидіння дадуть можливість зрозуміти, як людина розпоряджається своїм енергетичним потенціалом: емоційно позитивний сон буде свідчити про те, що все йде добре, сон з негативними емоціями і відчуттями — про ймовірність проблем. До речі, підказка щодо того, як виправити ситуацію, теж, швидше за все, буде міститися уві сні — головне, запам'ятати його максимально "близько до тексту".

Ніч проти 12 серпня

Сни нинішньої ночі є пророчими, але — з відкладеним перспективою: вони збудуться через рік, а можливо, і кілька років. Ними підсвідомість — або вищі сили, як і кому більше подобається, — підказують, як потрібно скорегувати своє життя, щоб досягти — або, навпаки, уникнути — подій, побачених у сновидіннях. Астрологи вважають, що таким чином людина відповість на запитання, на чиєму боці вона перебуває — добра чи зла, так що над сюжетом сну необхідно добре подумати і зробити правильний вибір.

Ніч проти 13 серпня

Сни нинішньої ночі рідко бувають віщими — вони швидше розповідають про внутрішній стан людини: точніше, про те, в якому стані — песимістичному або оптимістичному — вона перебуває. У першому разі їй варто подумати, як вчинити, щоб світла в душі стало більше, а темряви — менше. Можливо, варто перевести себе на позитивне мислення — його сприятливий вплив на психіку ще ніхто не скасовував. Підказкою стане і сам сюжет сну: так, якщо сниться подорож, до того ж абсолютно неважливо, на якому виді транспорту людина пересувається, значить, перспективи у неї винятково райдужні. А ось негативний сюжет сну не варто вважати передвісником чогось поганого — це не більше ніж попередження про те, що можна виправити — головне, зрозуміти, як саме необхідно діяти.

Ніч проти 14 серпня

Сни нинішньої ночі часто є віщими, але залежно від змісту їх необхідно робити — або не робити — надбанням громадськості. Так, якщо сюжет сну приємний і вранці людина прокидається в радісному настрої, про нього не варто нікому розповідати — занадто великий ризик наврочити позитивні життєві зміни. А ось про негативний сні бажано в той же день комусь розповісти: погана енергетика розсіється, і він не збудеться.

Ніч проти 15 серпня

Сни нинішньої ночі часто є віщими: в них міститься корисна інформація, яка стане в пригоді вам в найближчим часом. Головне, правильно їх розшифрувати: негативний сюжет сновидіння необов'язково буде говорити про те, що він програється і в житті. Найчастіше, вони можуть свідчити зовсім про інше: наприклад, брудна вода сниться тим, хто останнім часом занадто багато працював і сильно втомився. Необхідно дозволити собі хоча б невеликий відпочинок, і сни стануть іншими — світлими і радісними.

Читайте також: Зодіакальний гороскоп на серпень для всіх 12 знаків зодіаку

Наступна публікація