Що зірки нам пророкують: гороскоп кохання на березень 2021 року

Що зірки нам пророкують: гороскоп кохання на березень 2021 року

www.credits

Для деяких пар це буде період душевних переживань і внутрішніх емоційних конфліктів.

Березень буде вдалим місяцем для багатьох. Особливо період від 1 до 21 березня - найкращий, щоб розібратися з усіма питаннями в сфері любовних взаємин. До 21 березня Венера, планета любові, рухається знаком Риби, сприяє переживанням і душевній млості. Почуття стають ніжнішими, витонченішими, глибшим.

8 березня - один із найкращих днів місяця, варто скористатися його можливостями максимально. Гармонійний аспект між Венерою і Місяцем цього дня сприяє романтичній і приємній атмосфері, дає шанс поліпшити якість ваших особистих взаємин або зав'язати довгострокові стосунки. Особливо сприятливий день для представників знаків Риби, Козоріг, а також - Скорпіон, Рак, Телець і Діва. Народженим під цими знаками обов'язково пощастить 8 березня, ви зможете висловити свої почуття романтичному партнеру і домогтися взаємності. Ситуації будуть сприяти гармонії в сімейному житті, дружнім зустрічам і стабілізації любовних взаємин. Взагалі, 8 березня для більшості людей обставини будуть складатися найкращим чином.

До 21 березня прекрасний час для душевних розмов, романтичних взаємин і творчого натхнення. В цей час прояснюються таємниці любовних історій, які були приховані раніше. Люди зізнаються одне одному в коханні, багато хто відчуває весь спектр прекрасних почуттів. Наявні любовні взаємини стають яскравішими, знаходять глибину, але також, можна зіткнутися з розчаруваннями, якщо партнер не відповідає ідеальному образу. Тому для деяких пар це буде період душевних переживань і внутрішніх емоційних конфліктів.

Від 4 березня Марс, який характеризує волю, чоловічу силу, увійде в знак Близнят - жіночі і чоловічі енергії від цього дня перебувають у напруженості. Самотнім людям стане складніше, але ті, хто перебуває в парі, запам'ятають березень 2021 року як один із найяскравіших, напруженість між Венерою і Марсом в цей період сприяє пристрасним взаєминам, а вже усталені знаходять нову ситу, отримують ковток свіжого повітря.

Від молодика 13 березня і до кінця місяця - вдалий період для пояснень, пропозицій, укладання офіційних спілок, заручин і проведення весіль.

Більше про астрологію ви можете знайти на YouTube-каналі астрологині Марини Скаді.

ОВЕН

Щоб звести до мінімуму кількість конфліктів і неприємностей першої та другої декади березня, направте енергію, яка посилилася, на затвердження своєї думки в професійній сфері. Для особистих взаємин не дуже сприятливий період.

Ваш зоряний час настане після 20 березня - від Весняного Рівнодення, 21 березня Венера, планета любові, увійде в знак Овна, і ваше життя наповниться гармонією. До цього періоду можливі конфлікти з коханою людиною, особливо напружений день - 8 березня. Наполегливість з вашого боку є приводом для конфліктів із партнером, намагайтеся стримувати своє роздратування, якщо кохана людина грає не за вашими правилами.

ТЕЛЕЦЬ

Чистота помислів і піднесеність почуттів буде притаманна цьому періоду. Ваші романтичні взаємини набувають чинності, сприяють творчому самовираженню. Один із яскравих днів місяця - 8 березня, цього дня ви стаєте магнетично привабливими для представників протилежної статі, що дає потужні переживання, але і можливість вивести ваші взаємини на новий, більш якісний рівень.

Може виникнути бажання трансформувати свої почуття, оновити взаємини - до 21 березня у вас є прекрасні можливості для цього. Третя декада березня - напружений для вас період, можете дізнатися неприємне про партнера, якщо ви його ідеалізували.

БЛИЗНЯТА

У цей період давні подружні взаємини схильні викликати більш загострену реакцію, яка може привернути пильну увагу оточення. Дуже важко стримати свою чуттєву природу, особливо це стосується 8 березня. Емоції можуть викликати здивування у партнера, перешкодити розвитку ваших взаємин.

Може спливти інформація про секрети, що створить ситуацію замішання і плутанини у взаєминах. Третя декада березня виявиться для вас сприятливою, з'явиться шанс виправити помилки, оновити взаємини і знайти гармонію. Можливо, ви почнете діяти інакше, подивитеся на наявну ситуацію по-новому або знайдете нові взаємини.

РАК

Сприятливий місяць, головне довіртеся природному перебігу життя, не поспішайте робити висновки, щодо вашого партнера. Від 8 до 15 березня - найкращі дні для вас, в цей період ви зможете отримати відповіді на бентежливі запитання. Якщо вас щось не влаштовує в особистих взаєминах, у вас з'являться можливості трансформувати їх, визначити динаміку розвитку в бажаному ключі.

Третій декаді березня менш гармонійна, можуть з'явитися розбіжності з коханою людиною і непослідовні дії з вашого боку. У цій період навіть жартівливі висловлювання на вашу адресу, викликають загострену реакцію. Ваші бажання можуть здаватися дивними, як вашому партнерові, так і вам, через деякий час по тому.

ЛЕВ

Партнерські взаємини вийдуть на новий рівень розвитку, якщо ви готові переглянути негативні моменти, аналізуючи причинно-наслідковий зв'язок минулого із сьогоденням. Особливо ефективними для цього будуть 8 березня, а також молодик 13 березня. У ці дні ви зможете отримати відповіді на багато запитань, звернувшись до своєї інтуїції.

Доклавши максимум зусиль для поліпшення ваших любовних взаємин, ви дійсно досягнете бажаного результату, зможете домогтися уваги давно бажаного партнера. І тоді третя декада березня відкриє вам нові можливості, це буде час кохання, чуттєвих насолод, глибинного сприйняття життя і приємних подій.

ДІВА

З'являються прекрасні можливості почати все з чистого аркуша, особливо в сфері особистих взаємин. Партнерські стосунки  вийдуть на новий рівень розвитку, з'явиться душевна близькість, взаємна турбота. Від 8 березня розпочинається дуже цікавий для вас період, можуть з'явитися таємні любовні зв'язки, а можливо розкриються секрети вашого партнера.

Якщо ви самотні, то протягом місяця великі шанси зустріти свого ідеального партнера. Частіше бувайте серед людей, на виставках, громадських заходах, серед однодумців. Спілкуючись з різними людьми, ви знайдете додаткові ресурси і можливості для перетворення ваших любовних взаємин і досягнення взаємного задоволення.

ТЕРЕЗИ

Початок місяця принесе багато приємних подій і зустрічей, активізуються романтичні взаємини. 8 березня, а також в найближчі дні після цієї дати відбуваються події, які змусять вас подивитися інакше на свого партнера. У взаєминах із коханою людиною щось невловимо змінюється.

Істинне розуміння наявної ситуації прийде після 20 березня. Можливі розставання, складний вибір або ж просто "злітають рожеві окуляри" і приходить усвідомленість щодо подальших перспектив взаємин. Третя декада березня - напружений для вас період, виникає бажання усамітнитися, але саме в цей період ви стаєте дуже привабливі для представників протилежної статі.

СКОРПІОН

Перша і друга декади березня з'являється схильність занурюватися у власні думки, ви згадуєте, аналізуєте сталися події, свої почуття, власні і чужі вчинки. Представники протилежної статі прагнуть до спілкування з вами, хоча ваші бажання можуть бути абсолютно протилежні.

З'являється бажання трансформувати свої почуття, 8 березня - відповідний день для перетворення взаємин, серйозних розмов і пристрасних зустрічей із коханою людиною. Ви знаходите натхнення, відчуваєте приплив життєвих сил і енергії, ваша привабливість зростає. Загалом гармонійний для вас місяць, вдається досягти взаєморозуміння і задоволення з романтичним партнером.

СТРІЛЕЦЬ

Якщо ви готові до взаємодії з партнером на рівних, до врахування взаємних інтересів, то можна досягти стабілізації взаємин, взаємної вигоди і користі одне для одного. Можливо, прийшов час створити сімейний бізнес, а можливо, створити спільний проєкт із коханою людиною і заробляти гроші.

Слушна нагода для обговорення цих питань в період від 8 до 15 березня. Цими днями підвищується здатність концентрації і уважність, вдається досягти успіхів, як в любовних взаєминах, так і в професійній сфері. Тісна взаємодія з партнером вам особливо необхідна в березні, завдяки його допомозі ви зможете знайти вихід зі складних ситуацій.

КОЗОРІГ

Сприятливий місяць для вас, сила волі і енергія, в поєднанні з витримкою і наполегливістю, сприяють продуктивності цього періоду, залагодженню багатьох сімейних і особистих проблем. Цими днями можна закласти хороший базис подальших успіхів. Особливо важливий день для любовної сфери - 8 березня.

Якщо ви давно хочете сказати про свої почуття, освідчитися або поговорити з партнером про подальший розвиток взаємин, скористайтеся можливостями цього дня. Можете розраховувати на розуміння і допомогу коханої людини, колишнього партнера, успішні будь-які контакти з представниками протилежної статі.

ВОДОЛІЙ

Слушна нагода для офіційного оформлення взаємин, для відповідальних кроків у особистій сфері. Кохання приносить натхнення, березень - дуже творчий період, ви зможете здивувати багатьох, закохати в себе ту людину, про яку давно мрієте. У період від 8 до 15 березня - найкращі дні для вас, партнери і союзники готові надавати вам підтримку, але ви також здатні зробити свій внесок у спільний проєкт.

Можливо, відбудеться трансформація - дружні взаємини стануть любовними або навпаки. До негативних аспектів цього періоду належать надмірна поблажливість до своїх слабкостей і посилена гонитва за задоволеннями.

РИБИ

Посилюються романтичні настрої, любовні взаємини розвиваються дуже швидко. Перша декада березня - вдалий період для зустрічей із коханою людиною, розмов про спільне майбутнє, а також для демонстрації своїх талантів і здібностей. 8 березня ви отримаєте максимум задоволення, в деяких питаннях буде поставлена крапка, але це анітрохи не завадить тим сприятливим перспективам, які відкриваються для вас.

Не бійтеся експериментувати, будьте готові приймати нове в своє життя, березень для вас - найвдаліший місяць, вам Всесвіт дає зелене світло у всіх сферах життя, особливо в партнерстві, в любовних взаєминах.

Читайте також: Місячний календар на березень 2021: коли повня і молодик