Що зірки нам пророкують: гороскоп кохання на червень 2021 року

Що зірки нам пророкують: гороскоп кохання на червень 2021 року

Credits

Взаємини, що почалися в червні, обов'язково матимуть продовження.

Від 2 до 27 червня Венера, планета любові, партнерства, створення союзів, рухається знаком Рака, в якому до 11 червня перебуває Марс, що характеризує чоловічу енергію. Від 11 червня планета переходить у знак Лева, комфортну для себе стихію, де в середині літа, з'єднається з Венерою. Взаємини, що почалися в червні, обов'язково матимуть продовження. Марс і Венера в Раку сприяють вирішенню кардинальних завдань, що стосуються внутрішнього життя — сімейні справи і романтичні взаємини.

Енергії планет в червні сприяють усіх справах, пов'язаних із житловими темами. У цьому місяці вдається зробити місце, територію найбільш прийнятною для життя, народження дітей, розширення сім'ї. Щоб правильно використовувати можливості цього місяця, варто звести до мінімуму соціальне життя і зайнятися особистим життям.

Планета Великого Щастя Юпітер в гармонійному аспекті з Венерою і формує сприятливі обставини для розвитку особистих взаємин. Саме знак Рака, в потенційному вигляді зберігає все, що вбере, збере, засвоїть. Це і пам'ять, і спадщина предків, і почуття, враження, що проявляються як інтуїція. Це здатність тонко відчувати настрій і стан навколишнього світу, що дозволяє чоловікам і жінкам розібратися в своїх почуттях і ухвалити важливі рішення.

Багато пар визначаться і перейдуть на новий рівень розвитку стосунків. Самотні отримують всі шанси і можливості зустріти свого ідеального партнера. Сімейні люди, які прагнуть знайти житло, досягають мети, знаходять для себе найбільш комфортні умови для життя.

Більше про астрологію ви можете знайти на YouTube-каналі астрологині Марини Скаді.

ОВЕН

Перша половина місяця досить напружена, великий ризик втратити дорогі вам взаємини. Якщо розставання в ваші плани не входить, доведеться ухвалювати найбільш прийнятні для обох сторін рішення шляхом відкритого обговорення думок і позицій. Друга половина червня набагато яскравіша, напруженість і тривоги зникають (якщо не накоїли дурниць до цього). Зростання енергійності і заповзятливості, можна з успіхом спрямувати на вирішення сімейних (господарських або майнових) проблем.

ТЕЛЕЦЬ

Сприятливий місяць, вдається досягти гармонії в сфері особистих взаємин. Основні турботи в цей період пов'язані з сім'єю, будинком, родом і традиціями. Не навантажуйте себе професійними справами, віддайте перевагу внутрішнім цінностям. Діяльність і спілкування з улюбленими і членами сім'ї принесе вам задоволення. Цей час ви можете з успіхом використовувати для гармонізації взаємин із протилежною статтю, для встановлення миру і злагоди в родині або в парних стосунках.

БЛИЗНЯТА

Перша і друга декади червня можуть принести розчарування, тому що в цей період ви схильні до глибокого аналізу своїх уподобань і почуттів. Насуваються спогади про минулі візаємини: теплі і не дуже. Третя декада місяця, загалом, сприятлива, в особистому житті настає гармонія, багато питань, нерозв'язаних раніше, можуть розв'язатися в той чи той бік, швидко і легко. Хороший період для ремонту, облаштування житла, початку спільного проживання з романтичним партнером і планування сім'ї, оформлення спілок.

РАК

Венера, планета Малого Щастя, рухається вашим знаком, сприяє створенню навколо вас сприятливої атмосфери. Досягаються гармонійні взаємини з членами сім'ї, у стосунках із романтичним партнером настає період душевного єднання, поваги одне до одного, терпіння. Гарний час для відпочинку, сімейних урочистостей, налагодження зв'язків із представниками протилежної статі. З'являється глибокий емоційний зв'язок із традиціями сім'ї, виникає бажання повернутися на батьківщину, поспілкуватися з колишніми коханими.

ЛЕВ

Один із найкращих місяців 2021 року, коли можна знайти щастя в особистих взаєминах. Вдається усунути давні суперечності з коханою людиною і прийти до компромісного рішення, створити затишну атмосферу. Якщо були конфлікти з родичами, зокрема з боку партнера, не втрачайте часу, скористайтеся цим часом для досягнення гармонійних взаємин. Ваш будинок наповнюється любов'ю і теплом, але доведеться докласти величезну кількість своєї енергії, щоб зафіксувати результат, зберегти це на довгий час.

ДІВА

Невизначеність в особистому житті тисне і дезорієнтує. Але до кінця місяця все стає на свої місця — існуючі відносини або переходять на новий рівень розвитку, або ж, вони закінчуються. Третя декада червня, загалом сприятлива, безперспективні зв'язиу розриваються, звільняючи місце новим і довгостроковим взаєминам. Навколишні знаходять вас більш привабливою і чарівною особистістю, ніж ви почуваєтеся самі. В цей час романтика стане невід'ємною частиною вашого життя.

ТЕРЕЗИ

Набуваєте шарм, психічну силу, чуттєвий бік життя стає більш помітним. Вдається впливати на кохану людину, з'являється можливість реалізувати свої погляди на взаємини в реальному житті. Слід використовувати потенціал цього місяця для відновлення зв'язків, якщо питання для вас актуальне. У сфері соціальних стосунків можуть виникати конфлікти з представниками протилежної статі, тому, за можливості, направте всю свою енергію на конструктивні перетворення в сфері сім'ї, любові і романтики.

СКОРПІОН

У першій половині місяця можлива зацикленість на особистих проблемах. Партнери та інші союзники зможуть надати вам підтримку, сприятливі неформальні зустрічі, цілком можливий початок службового роману. Друга половина червня принесе багато цікавих подій. Ви зможете вирішити свої любовні проблеми, принести собі якомога більше радощів і задоволень, навіть за рахунок інших. Це вдалий період для демонстрації твердих принципів, оскільки ці якості неодмінно будуть помічені партнером.

СТРІЛЕЦЬ

Перша і друга декади місяця досить напружені, частіше, ніж зазвичай, виникають конфлікти. Проблеми виникають через переоцінку себе і недооцінку партнера. Ви можете задуматися про доцільність продовження  наявних взаємин. Якщо хочете закрити бенетежливі питання з давніми партнерами, варто це зробити до 23 червня. Третя декада червня принесе багато приємних моментів і романтичних зустрічей. У цей період вас тягне до найбільш яскравого, блискучого, першокласного.

КОЗОРІГ

Місяць дуже важливий для сфери кохання і шлюбу. Пристрасті поступово вщухають і тепер можна тверезо поглянути на ситуацію. Реальний погляд на партнера змушує ухвалюти доленосні рішення — настає розв'язка. Стосунки, які трималися на волосині, завершуються. Починається новий життєвий етап, пов'язаний із подіями особистому житті. Також, червень сприятливий для заручин, одруження, для висловлення своїх почуттів і прихильностей. Хороший період для планування сім'ї, зачаття, розширення житлоплощі.

ВОДОЛІЙ

Ви правильно оцінюєте кохану людину і її до вас ставлення.Активізуються суперники або суперниці, провокації з їхнього боку, конфлікти. Навіть якщо істина виявиться не дуже приємною,спілкування з представниками протилежної статі, дозволить позбутися від похмурих думок і жалю. Зустрічі зі старими друзями принесуть багато приємних моментів. Без особливих зусиль в цей період ви будете оточені красою. Можливо нове знайомство, завдяки якому ви знайдете вихід із замкнутого кола в сфері особистих взаємин.

РИБИ

Загалом щасливий місяць для вас, якщо не брати до уваги суєти в соціальній сфері, яка відволікає від любові і побудови взаємин. Висування на перший план своїх емоцій і мінливого настрою, приносить додаткові складності. За можливості, зосередьтеся на сім'ї і романтиці, тому що активне громадське життя не сприяє комфорту і задоволенню, а тільки створить атмосферу нервозності. Якщо правильно скористаєтеся потенціалом цього періоду, то досягнете бажаного в сфері особистих взаємин.

Читайте також: Ретроградний Меркурій 30 травня — 23 червня 2021: що нас чекає в цей період