Що зірки нам пророкують: гороскоп на травень 2021 року

Автор
Марина СкадіМарина Скаді
Дата публікації
Перегляди
35к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Що зірки нам пророкують: гороскоп на травень 2021 року

Фото: Credits

У перших числах місяця поставте перед собою мету на місяць, працюйте в напрямі її реалізації, і до середини травня ви зможете отримати перші результати, які вас задовольнять.

Перша і друга декади травня 2021 відносно спокійні, але в цей час потрібно встигнути зробити якомога більше, оскільки від 26 травня до 10 червня коридор затемнень принесе спотворення в усі життєві сфери, а також ретроградний Меркурій від 30 травня до 23 червня загальмує всі процеси. Не втрачайте жодної хвилини в травні, навіть якщо дуже втомилися або вже розчаровані через події, що відбуваються, і обмеження. До 26 травня - дуже ресурсний період, коли можна повернути будь-яку ситуацію в вигідний і корисний для себе бік.

Від 14 до 25 травня - дуже сприятливий період, оскільки Юпітер, планета "Великого Щастя", на два місяці увійде в знак свого управління - в Риби, а потім знову на ретрофазі повернеться в Водолій, щоб від кінця 2021 на рік увійти у знак Риби. У перших числах місяця поставте перед собою мету на місяць, працюйте в напрямку її реалізації і до середини травня ви зможете отримати перші  результати, які вас задовольнять.

Молодик у Тельці 11 травня 2021-го відкриє перед усіма прекрасні можливості у фінансовій сфері. Використовуйте час від 1 до  25 травня максимально - плануйте найважливіше на цей період, оскільки від 26 травня до 23 червня 2021-го зовнішні обставини будуть несприятливі, і багато хто опиниться в стані застою. Але зате в цей час можна буде відпочити, якщо добре попрацювали в травні.

Завершення місяця дуже непросте, тому, заздалегідь подбайте про свій фінансовий комфорт, моральний спокій, щоб зберегти своє психічне і фізичне здоров'я.

Більше про астрологію ви можете знайти на YouTube-каналі астрологині Марини Скаді.

ОВЕН

Внутрішній потенціал посилюється, ви відчуваєте приплив життєвої енергії, але не кидайтеся в крайнощі - грамотно розподіліть свої сили, і місяць для вас виявиться дуже ефективним. Якщо є що приховувати - все виходить на поверхню. Вірогідні події різного характеру, що викликають сильні емоції. Успіх багато в чому залежить від сили волі і здатності контролювати свої стани. Друга половина травня - пік реалізації у багатьох життєвих сферах. Ви знайдете те, що зможе їх доповнити, щоб відчути свою цілісність і впевненість у завтрашньому дні. В кінці місяця можливі ситуації, які віипробовують  вас на міцність.

ТЕЛЕЦЬ

Можливе руйнування усталених зв'язків через потребу в свободі, однак, в цей період вам рідко вдається робити так, як хочеться, особливо до кінця травня. Зростає кризовість, посилюється конкуренція і тиск із боку керівництва. Але на тлі зовнішньої напруженої ситуації у вас все-таки є шанс, що вас помітять і оцінять вашу індивідуальність. Намагайтеся говорити про себе, про свої досягнення, навіть якщо вас не чують. В цьому  разі поточні неприємності в останній момент закінчаться вдало. Що б не сталося, у вас реальна можливість викорінити свої негативні якості, трансформувати їх у чесноти.

БЛИЗНЯТА

Протягом місяця відбуваються важливі події, які принесуть зміни у ваше життя. Можливі відновлення особистих і ділових взаємин, незвичайні зустрічі та несподівані події в особистому житті. Фінансові та майнові питання відходять на другий план. Виникає імпульс, який дає тягу до нових духовних цінностей. Затемнення у вашому знаку 26 травня вплине на вашу здатність доносити інформацію і формулювати свої думки. До кінця місяця втрачається відчуття стабільності, відчувається деяка тривожність і навіть паніка. Намагайтеся не завантажувати себе справами і діяти обдумано.

РАК

Можуть спостерігатися перепади в настрої, можливі напади гніву і дратівливості. Можуть загостритися хронічні захворювання, можливі скачки тиску. Вашим природним управителем є Місяць, тому Місячне затемнення 26 травня дуже сильно змінить вашу буденність, але зовсім необов'язково, що це будуть перетворення в негативний бік. Погіршує ситуацію зайва примхливість і плаксивість. Можливі спокуси, зіткнення з ними. Треба триматися, оскільки виправити помилки, яких ви припустилися у третій декаді місяця, буде дуже складно. У травні перевіряється рівень вашої усвідомленості.

ЛЕВ

Максимальну свободу дій ви отримаєте в першій половині травня. У цей період вам вдається взяти на себе роль лідера і реалізувати деякі свою мету і завдання. Ближче до третьої декади місяця емоційна напруженість заважає роботі, тому намагайтеся не панікувати, щоб не упустити сприятливих можливостей місяця. Грошові питання викликають тривогу, проте, все буде добре, якщо ви відкладете важливі покупки на деякий період. У фінансових справах можливі різні несподівані події, що виходять за рамки повсякденних турбот, доводиться багато чого змінювати, підлаштовуватися під обставини.

ДІВА

Необхідність рутинної роботи обтяжує як ніколи. З'являється прагнення до оновлення особистих взаємин, можливі спроби подолати нудьгу і буденність любовних зв'язків або сімейного життя. Перша і друга декади травня сприятливі для занять наукою, придбання оргтехніки. До кінця місяця створюються умови, що сприяють похмурим і песимістичним настроям, аж до психологічного зриву. Внутрішню напруженість фізичних і психічних сил бажано направити на зовнішню активність. У першій половині травня намагайтеся проявити лідерські якості, розвинути вміння тонко відчувати настрій і потреби колективу.

ТЕРЕЗИ

Паритет і співробітництво допоможуть уникнути багатьох можливих неприємностей. До кінця місяця відчувається посилення емоційності, чутливості і агресивності. Можна легко піддатися чужому впливу і управлінню. Щоб позбутися від негативних думок і емоцій, корисна інтенсивна фізична діяльність, робота на зношеність, спорт. Неузгодженість в діях із партнерами по бізнесу, взаємне нехтування інтересами може нашкодити спільній справі. Вразливість і надчутливість заважає у вирішенні багатьох фінансових завдань. Утримайтеся від істотних витрат, надалі вони можуть виявитися непотрібними.

СКОРПІОН

Позбавтеся від ілюзій - і ви знайдете свободу. Духовне зростання передує особистісному зростанню і досягненню мети. Ви здатні будь-яку ситуацію трансформувати в потрібному вам напрямі, відбувається мобілізація внутрішніх резервів у кризових ситуаціях. Важливий місяць - ви здатні зрозуміти вищий сенс глобальних процесів і знайти для себе в цьому щось корисне. Намагайтеся не замикатися в собі, спілкуйтеся з людьми - в онлайн-форматі або як виходить в нинішніх умовах, інакше закриті всередині себе емоції, переборщування пристрастей можуть дати головні болі, емоційні зриви, напруженість, руйнівні настрої.

СТРІЛЕЦЬ

Посилюється ваш енергетичний потенціал, а також прагнення навіяти свою точку зору. Через це ускладнюються взаємини з колективом. Підвищується небезпека постраждати в місцях великого скупчення людей. Скористайтеся потенціалом цього місяця і спробуйте перетворити свої життєві сфери. До 26 травня - загалом, сприятливий період, можливий вдалий збіг обставин і можливості вийти зі складних емоційних станів. Аналіз пройденого шляху дозволить зробити правильні висновки, знайти душевний спокій, що дасть невидимий захист, несприйнятливість до поганих впливів ззовні.

КОЗОРІГ

Відбувається зміцнення внутрішніх позицій, з'являється почуття впевненості в собі, а також вміння зосередитися на вирішенні складних проблем. Будьте серед людей, проявляйте активність, цілком можливо сприятливий збіг обставин. Прагнення покінчити з неприємностями, вирішити давно наболілі питання, скинути тягар із душі, обов'язково реалізуються. Емоційна стриманість допомагає навести лад у своєму житті, в сімейних взаєминах і в професійній сфері. До кінця місяця можуть з'явитися неприємності, однак робота зі своєю підсвідомістю відкриє вам доступ до внутрішніх ресурсів, і ви зможете знайти рішення.

ВОДОЛІЙ

Хороший період для творчості - з'являється натхнення, поліпшується настрій, знаходяться можливості для вирішення наболілих питань. Досягається відчуття повноти життя, насиченості, ладу. Сприятливий місяць для духовного розвитку, філософських роздумів, читання спеціальної літератури та її осмислення. Всесвіт надає нам сприятливі шанси і можливості для вирішення фінансових справ, юридичних питань, взаємин із партнерами, батьками, дітьми. Намагайтеся завершити всі важливі справи до 26 травня. В кінці місяця варто знизити свою соціальну активність і зосередитися на сімейних справах.

РИБИ

Гарний час для проведення навчальних заходів, досягається згода у візаєминах із зарубіжними партнерами, взагалі, все що стосується сфери зарубіжжя, прояснюється, упорядковується. У першій половині місяця відповідний час для розмов із начальством. Ви відчуваєте впевненість в собі і своїх діях, знаходите спокій, силу і енергію. Підвищується чутливість до ритмів, які оточують, вдається повноцінно взаємодіяти із зовнішнім середовищем, вирішувати громадські та соціальні питання. З'являються певні тонкощі, хороша орієнтація в тому, що відбувається, усвідомлюється справжній стан речей.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
35к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація