Що зірки нам пророкують: гороскоп на вересень 2021 року

Що зірки нам пророкують: гороскоп на вересень 2021 року

Credits

Обставини вересня сприяють переоцінці цінностей і взаємин, своєї ролі в суспільстві.

Цього місяця всі повільні планети в ретроградному русі: соціальні — Юпітер і Сатурн, вищі — Уран, Нептун, Плутон. А від 27 вересня в ретрофазу перейде Меркурій у знаку Терези.

Плутанина і затримка в справах, проблеми на державному рівні, у міжнародних відносинах — найбільш ймовірні неприємності. А це змусить багатьох переглянути свої погляди на життя і відкоригувати плани на майбутнє. Багато людей знову пройдуть ті уроки життя, що не були засвоєні раніше.

Перша декада вересня відносно спокійна — Венера рухається у знаку Терези, де має статус управління, сприяє гармонії в сфері особистих і ділових взаємин.

Друга декада вересня починається з переходу Венери в знак Скорпіона (11 вересня — 7 жовтня 2021), де має статус вигнання — настає час пристрастей, драм, боротьби, страждань, подолань. Але цей час сприятливий для вирішення питань із позиками і кредитами.

Період від 11 до 30 вересня — кризовий, потрібні величезні витрати фізичної і психічної сили, щоб залишити все так, як було в першій декаді вересня. Після спокійних літніх місяців вересень здасться довгим і важким. Багато людей у другій половині вересня зіткнуться зі спокусами і спокусами. Завершення вересня досить напружене, багато тем будуть актуальні і в наступному місяці.

Більше про астрологію ви можете знайти на YouTube-каналі астрологині Марини Скаді.

ОВЕН

Перша половина вересня — період гармонії, обставини складаються якнайкраще для того, щоб знайти свободу і незалежність (професійну, свого бізнесу, підприємства), вирішити фінансові питання. Докладаючи зусиль для досягнення спільної мети, одночасно ви просуваєте власні інтереси, отримуєте хороший результат від виконаної роботи. Від 15 вересня, ваш управитель — Марс — входить у знак Терези, де має статус вигнання. У другій половині місяця, знайти вихід із найскладнішої ситуації вам допоможуть партнери. Результат будь-якої ситуації залежить від усвідомленого підходу до справ і взаємин.

ТЕЛЕЦЬ

Сприятливий початок місяця — до 11 вересня намагайтеся зробити максимум, тому що це період везіння для вас. Ви зможете досягти чималих успіхів, створити міцний фундамент на другу і третю декади вересня, які виявляться складними (ваш управитель — Венера — в статусі вигнання). Для людей, зайнятих у сфері мистецтва, настає період інтенсивної творчої діяльності — емоційна напруженість допомагає створити грандіозні проєкти. Для вирішення фінансових питань необхідні контакти з різними групами, громадськими організаціями. Сприятливий період для того, щоб взяти кредит, вирішити складні питання спільних фінансів.

БЛИЗНЯТА

Період активної інтелектуальної роботи і соціальних взаємин, водночас ви володієте певним ступенем незалежності від суспільства, здатністю протиставити себе йому. Підвищується самооцінка, здатність контролювати свою поведінку і досягати наміченої мети. Третя декада вересня принесе деяку зупинку в справах, тому намагайтеся все найважливіше зробити до 20-х чисел місяця. 26 вересня ваш управитель — Меркурій — зупиняється, а від 27 вересня — переходить в ретроградний рух. Люди з минулого нагадають про себе (як приємні вам, так і не дуже), а це можна використовувати з вигодою і користю для себе.

РАК

Загалом, місяць сприятливий — ви комфортно почуваєтеся в різних заплутаних життєвих ситуаціях, тонко розумієте психологію інших людей. Водночас, вересень супроводжується почуттям самотності. Але це гарний час для того, щоб навести лад у власному житті, навчитися самостійно працювати і домагатися конкретних результатів. Обставини і ситуації вересня направляють вас до практичного використання своїх талантів, опанування різних технік, що дозволять донести свої ідеї та задуми до людей. Водночас, доводиться враховувати психологічні особливості оточення, допомагати йому розібратися в собі.

ЛЕВ

Перша і друга декади вересня насичені подіями, ви отримуєте визнання, знаходите популярність, якщо активно працювали в попередньому місяці. У цей період вам легше зробити щось конкретне в професійній сфері і отримати винагороду. У третій декаді місяця, ви можете виявити, що вам складно ухвалювати рішення, ви сумніваєтеся, навіть якщо зазвичай вам такі метання не властиві. Протягом усього вересня близькі люди шукають у вас співчуття або підтримки. Практично немає часу на себе, але почуття відповідальності змушує вас давати раду зі своїми емоційними реакціями на навколишнє оточення.

ДІВА

Характерний загальний настрій нерішучості, сумнівів в собі і в партнерах. У разі правильного використання напруженого і активного потенціалу вересня можна багато чого змінити в своєму житті на краще, трансформувати ситуації і внести конструктивні перетворення в усі сфери. Молодик 7 вересня в вашому знаку відкриє вам нові сприятливі можливості, допоможе втілити мрії в реальність. Третя декада вересня здасться «застійним» часом, однак ви можете повернути дорогі вам взаємини, повернутися до тих справ, які відклали на невизначений час.

ТЕРЕЗИ

22 вересня о 22:21 Сонце перетинає кардинальну точку і входить у знак Терези, тобто настає Осіннє Рівнодення. Щось обов'язково зміниться, вже з другої декади місяця багато хто відчує, що відбудуться кардинальні зміни в найбільш важливих життєвих сферах в найближчі дні. Від цього мозок посилено працює, складно давати раду з потоком думок, інформації, великою кількістю контактів і розмов. Венера — ваш управитель — рухається у знаку свого вигнання (у Скорпіоні), що сприяє появі страхів і фобій. Однак, якщо ви зможете об'єктивно оцінити ситуацію, то зрозумієте, що насправді, страхи надумані, уявні.

СКОРПІОН

Сприятливий місяць, особливо перша половина. Але також це час емоційної напруженості — від захвату до зневіри. Спалахує потреба оновити особисті взаємини в бік більшої гармонійності, витонченості — в більшості випадків ваші спроби увінчаються успіхом. Для творчих людей — це період натхнення, спалахи інтуїції, а також здатність оновити або відновити старі забуті проєкти і незавершені роботи. Місяць цікавий, особливо для сфери любовних стосунків — любовні пригоди, несподівані зустрічі з колишніми партнерами підштовхнуть до серйозних роздумів і духовного зростання.

СТРІЛЕЦЬ

Більшість представників цього знака, будуть задоволені протягом усього вересня, тому сміливо плануйте максимум справ на цей час — не варто втрачати ні хвилини, використовуйте кожен шанс. У цей період закладаються дружні взаємини, любовні бажання знаходять своє втілення, рішуче в найкращий бік відбуваються зміни в сімейних стосунках. Натхнення у сфері мистецтва знаходить своє творче вираження, правові, фінансові або управлінські справи будуть залагоджуватися без жодних труднощів. Хороший період для зміцнення свого становища, використання заступництва і зв'язків з іноземцями, далеких подорожей.

КОЗОРІГ

Напружений період, але це не означає, що все погано. Часу на відпочинок і сім'ю не вистачає, доводиться займатися тим, чим не планували, звалювати на себе додаткову відповідальність. Але в результаті, вже в другій половині вересня, це може позитивно відбитися на вашій фінансовій сфері. Друга декада місяця сприятлива для початку нових справ і для впровадження нововведень в професійній сфері. Це також дні господарського розширення або прискорення поточних проєктів. Важливо все-таки стежити за своїм здоров'ям і не доводити себе до кризових станів, дбайливо витрачати свої ресурси.

ВОДОЛІЙ

Період фінансових труднощів, затримок виплат, що змусить переглянути свої взаємини з діловими партнерами, можливо навіть змінити напрям у професійній сфері. Звести до мінімуму можливі неприємності можна, якщо знайти нові способи взаємодії з публікою, оточенням, партнерами і колегами. Можливо, громадська діяльність зажадає від вас великих зусиль, покладе додаткові обов'язки і відповідальність. Місяць сприятливий для початку проєктів, розрахованих на довгострокові перспективи, а також для контактів із зарубіжними партнерами, фірмами і організаціями.

РИБИ

Перша половина вересня принесе не дуже багато приємних емоцій, оскільки партнери схильні змінювати свою думку і уподобання. Можливі серйозні конфлікти в робочому середовищі, провокації з боку конкурентів — ваше завдання зробити так, щоб ваша репутація від цього не постраждала. 21 вересня в 02:55 за київським часом Повний місяць у Рибах, що позитивно відіб'ється на всіх життєвих сферах. Від цього моменту ви почуваєтеся комфортно, як психічно, так і фізично, значно покращиться ситуація у фінансовій сфері. Третя декада вересня сприятлива для переговорів, співпраці, виступів, укладення угод і договорів.

Читайте також: Транзит Марса у знаку Діви 29 липня-15 сентября 2021: час для кар'єри і важливих рішень

Наступна публікація