Сили зла активізуються: гороскоп на 10 грудня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Активізуються сили зла, які будуть різним чином впливати на людську психіку. В цей час легко потрапити під чужий вплив, забути про власні інтереси і почати діяти так, як хочуть інші – в їхніх інтересах. Чи варто говорити, що згодом ми будемо шкодувати про такі вчинки, але нічого не зможемо змінити? День підходить для відновлення свого доброго імені та встановлення справедливості щодо тих, кого образили даремно.

Овен

Цими днями важливо зосередитися на глобальному проєкті і не розмінюватися на дрібниці, в іншому разі великої мети досягти не вдасться, а дрібні навряд чи задовольнять вимогливе керівництво.

Телець

Хочете уникнути конфліктів – поводьтеся миролюбно і доброзичливо стосовно оточення – воно обов'язково оцінить таке ставлення до себе і відповідатиме вам взаємністю.

Близнюки

Подвійність натури, яка і без того ускладнює ваш настрій, цього разу буде буквально розривати вас на шматки. Є тільки один спосіб гармонізувати свій стан – подбати не про себе, а про інших.

Рак

Потрібно бути обережним із новими знайомствами – людина, яка увійде у ваше життя в цей час, може принести масу неприємностей. Краще за все, згідно з порадою Булгакова, взагалі не розмовляти з невідомими.

Лев

Не варто братися за справи, від яких залежить кар'єра: швидше за все, вони вийдуть на "трійку" з плюсом, і враження на керівництво та колег таким результатом ви не справите.

Діва

В цей день категорично не рекомендується відповідати агресією на агресію: вичерпати конфлікт не вдасться, навпаки, ви заженете його настільки глибоко, що вже не зможете розв'язати.

Терези

Уникайте чужих порад, навіть якщо, на ваш погляд, їх дають від чистого серця. Як чинити в тому чи тому випадку, можете сказати тільки ви самі, дослухаючись до свого внутрішнього голосу.

Скорпіон

На роботі ви сьогодні пороху не вигадаєте, тому, щоб не завдати шкоди, не починайте нових проєктів – займіться тими, які з якоїсь причини висять мертвим вантажем у папці комп'ютера.

Стрілець

Ваша запальність і нестриманість на язик відома всім, тому, щоб уникнути конфліктів з колегами, думайте над кожним словом, яке збираєтеся сказати.

Козеріг

Обставини можуть розкрити вам очі на людину, яку ви звикли сприймати інакше: швидше за все, вона далеко не така приємна, якою хоче здаватися.

Водолій

Гарний настрій дозволить вам мінімізувати неприємні відчуття від ворожих випадів оточення: пам'ятайте, що їхня агресія – відображення їхніх внутрішніх проблем, вашої провини в цьому немає.

Риби

Людина, яка колись вас образила, отримає по заслузі, до того ж, ви до цієї акції відплати не матимете жодного стосунку – закон бумерангу ніхто не скасовував.

Залиште свій коментар

Вибір редакції