Сонник: чи збудеться те, що ви побачили в ніч проти 31 травня

Сонник: чи збудеться те, що ви побачили в ніч проти 31 травня

Credits

Довіряти снам чи ні — особиста справа кожного, але заперечувати те, що вони, будучи продуктом роботи підсвідомості, мають свій — можливо, не завжди зрозумілий нам — сенс, не можна.

Можливо, не варто сліпо і фанатично дотримуватись їхніх "порад" у повсякденному житті, але дослухатися до них можна і потрібно — підказки нашого внутрішнього голосу, які отримує людина у вигляді сновидінь, часто виявляються важливими і цінними. Що наснилося нам в ніч проти 31 травня

Сни нинішньої ночі віщими не є, і це добре, тому що наснитися можуть жахи з найнесподіванішими сценаріями і неймовірними дійовими особами — чудовиськами, сюжети і образи яких не спали б на думку і самому Стівену Кінгу.

Найбільш вразливі особи після таких сновидінь можуть впасти в істерику, яка переросте в серйозну депресію, та й у людей з міцною нервовою системою і стійкою психікою вони залишать тяжке враження.

Головне, не брати сни нинішньої ночі близько до серця, оскільки вони не більше ніж вплив Місяця, тому вихід із становища може бути тільки один — перетерпіти той тягар, який буде лежати на душі після "перегляду" такого "кіно".

Читайте також: Гороскоп на 31 травня для всіх знаків зодіаку: день вдалих фінансових операцій