Сонячне затемнення 21 червня: емоційна нестабільність і масові протести

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

21 червня на нас чекає чергове сонячне затемнення. Воно відбудеться о 6 годині 41 хвилині за Гринвічем (о 9 годині 41 хвилині за київським часом) в першому градусі Рака.

Затемнення буде кільцеподібним – тобто таким, за якого Місяць повністю ляже на сонячний диск, залишивши тільки кільце з країв. Силу йому додасть і той факт, що воно відбудеться в день літнього сонцестояння, яке саме по собі вже має велику силу і вплив на життя на Землі, а в з'єднанні з затемненням – особливо.

Про те, що воно нам несе, як поводитися в цей час, що можна, а чого не можна робити, розповідає астропсихологиня Валентина Віттрок.

Сонце зустрічається з Місяцем

Сонячне затемнення завжди припадає на період молодого місяця – можна сказати, що в цей час Сонце зустрічається з Місяцем. Це прекрасний день для корекції свого життєвого шляху і закладання позитивної програми на майбутнє. Тому якщо ви незадоволені тим, що відбувається у вашому житті, і прагнете змінити його на ліпше, більш вдалого моменту не знайти. Енергетика молодика сприяє складанню і виконанню планів на майбутнє, а сила сонячного затемнення багаторазово посилює її.

Існує нескладний, але ефективний ритуал, який допоможе це зробити. Приблизно за годину до затемнення потрібно прийняти теплий, але не гарячий! – душ, одягти світле вбрання з натуральної тканини, випити склянку чистої негазованої води, усамітнитися, і сидячи, а ліпше лежачи, подумати про те, як ви хочете змінити своє життя і чого в результаті досягти. Якщо ви перебуваєте на роботі або в іншому людному місці, тому нічого зі сказаного вище зробити не можете, хоча б просто візуалізуйте свої уявлення про щасливе життя. А ось поспішати з реалізацією своїх планів не варто, перш ніж діяти, необхідно трохи зачекати.

Емоційна нестабільність

Сонячне затемнення, на жаль, не сприяє гарному настрою, емоційній стабільності та оптимістичному погляду на світ: всі ми стаємо більш похмурими, ніж зазвичай, нам здається, що наближається щось страшне, чого ніяк не можна уникнути. У більшості випадків погані передчуття не більше ніж вплив затемнення, до реальності вони не мають жодного стосунку. Але це не означає, що на них не треба звертати уваги: якщо вони повторюються, можливо, варто їх проаналізувати і зробити висновок про те, звідки вони взялися і що хочуть вам підказати.

Масові протести

Важливий нюанс нинішнього затемнення – напружені аспекти, які створюють Сонце і Місяць до Плутона і Юпітера. Оскільки ці планети відповідають за народні маси і законодавчу владу, масові протести і заворушення, які ми спостерігаємо зараз – у період так званого "коридору затемнень" – найближчим часом не закінчаться. Вони будуть тривати ще деякий час і принесуть масу несподіванок.

Затемнення в знаку Рака

Необхідно звернути увагу і на той факт, що затемнення відбудеться в першому градусі Рака. Цей зодіакальний знак відповідає за те, що пов'язано з родиною на особистісному рівні, і батьківщиною – на глобальному. Все, що має стосунок до рідних людей, дітей і батьків, традицій роду і країни, в якій ми народилися і живемо, буде потребувати нашої любові та захисту. Не варто сваритися з близькими людьми, відриватися від своїх коренів, нехтувати сімейними правилами і звичаями – такі вчинки згодом можуть негативно позначитися на життя і долю.

Чого не варто робити в день затемнення

У день затемнення також не варто вирушати в подорожі, укладати фінансові угоди, підписувати важливі документи і здійснювати великі покупки. Якщо відмовитися від якоїсь із цих подій не можна, оскільки вони були призначені заздалегідь, потрібно дотримуватися максимальної обережності: не перевищувати швидкість за кермом, уважно – до літери – читати текст, який потрібно підписати. Не рекомендується також призначати на цей час весілля і заручини – спільне життя може не скластися.

Читайте також: Складно буде всім: сонячні і місячні затемнення літа 2020 року

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції