Три знаки, яким варто дослухатися до порад оточення

Три знаки, яким варто дослухатися до порад оточення

Getty Images

День, коли космічні енергії посприяють розвитку креативних здібностей: кожен, у кого є улюблене заняття, пов'язане з творчістю, може спробувати створити щось дійсно прекрасне, перетворивши хобі в основне — і бюджетоутворювальне — заняття. В цей час також не варто пропускати повз вуха поради, які можуть дати навіть зовсім незнайомі люди — в їхніх словах буде зерно істини.

Сьогодні, 22 липня, дослухатися до порад оточення варто представникам всіх знаків зодіаку, але для трьох із них увага до чужих слів особливо важлива.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельці, на жаль, нечасто звертають увагу на слова інших людей — для цього вони занадто вперті і норовливі, а отже, вважають себе істиною в останній інстанції. І даремно, оскільки поруч із ними багато мудрих людей, які могли б — якби представники знака до них дослухалися — допомогти їм у різних життєвих ситуаціях. Так, сьогодні хтось із близьких людей дасть їм цінну життєву пораду, але вони, швидше за все, не звернуть на неї уваги.

Лев (23.07 – 21.08)

Леви настільки впевнені у власній правоті і непогрішності, що чужої думки для них практично не існує. У відповідь на чиюсь спробу дати їм пораду, представники знака тільки здивовано піднімають брову і знизують плечима — мовляв, про що це ви? Така реакція відбиває у оточення бажання висловлювати їм свою думку, але ж сьогодні хтось із близьких — чи не дуже — людей міг би дати їм дійсно цінну пораду, точніше, відповідь на важливе запитання.

Риби (19.02 – 20.03)

Риби живуть у твердій впевненості, що на будь-яку тему можуть висловлювати свою думку — більш авторитетну, ніж та, яку мають інші. Тому в повній відповідності з відомим анекдотом на слова: "Я вам скажу так!" — незмінно відповідають: "Я вам скажу краще!" Давати таким людям поради — справа непроста, тому ті, хто добре знає представників знака, вважають за краще промовчати. Але сьогодні, схоже, у перших стане мужності все-таки дати пораду, а другим — мудрості її почути.

Читайте також: Гороскоп на 22 липня для всіх знаків зодіаку: день зустрічі з минулим