Три знаки, яким сьогодні доведеться просити вибачення

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

День, коли складаються сприятливі умови для примирення з людьми, з якими ми перебуваємо у сварці.

Необхідно знайти в собі сили, які дозволять як пробачити тих, хто завинив перед нами, так і перепросити тих, кого – спеціально чи мимоволі – образили ми самі: виявиться, що це не так складно, як здається на перший погляд.

Сьогодні, 30 червня, доведеться просити вибачення представникам багатьох знаків, але трьом з них необхідно зробити це обов'язково.

Близнята (22.05 – 21.06)

Близнята, подвійність яких дратує навіть їх самих, примудряються зачепити когось із близьких, навіть не бажаючи того. Помиритися з людиною, яка затаїла образу, дуже просто: необхідно "включити" ту частину натури, яка не брала участь у сварці, і залучити її до налагодження взаємин – прощення вдасться отримати без особливих складнощів.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам, яких  всього їхнього спокою та врівноваженості, вирізняє нетерпимість до думки, що вони не розділяють, і, відповідно, людям, які її висловлюють, доведеться згадати про те, що вони мають на це право. І попросити вибачення у тих, кому нагрубіянили в запалі недемократичної полеміки: на щастя, вони не будуть страждати злопам'ятністю.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Козороги, які є взірцем стриманості, втрачають самовладання раз, та гаразд. Так і цього разу вони, схоже, літатимуть на мітлі, розповідаючи людям, які їх оточують, як їм жити і які цінності сповідувати. Не дивно, що ті, кому вони це висловлять, можуть залишитися з претензіями – необхідно якомога швидше загладити незручність.

Читайте також: Гороскоп на 30 червня для всіх знаків зодіаку: день коли можна і потрібно купувати і продавати

Залиште свій коментар

Вибір редакції