Три знака, яким сьогодні можна влаштовувати революції

Три знака, яким сьогодні можна влаштовувати революції

Getty Images

День, коли навіть спокійні і апатичні люди можуть стати активними, енергійними і навіть агресивними. Час сприятливий для будь-яких справ революційної властивості, коли потрібно, щоб все вирішувалося не повільно і поступово, а швидко і кардинально. Основною соціальною ідеєю стане прагнення до справедливості: можна — і треба — захищати тих, кого несправедливо образили, і допомагати тим, хто цього потребує.

Сьогодні, 30 липня, влаштовувати революції можна представникам всіх знаків Зодіаку, але трьом з них роль Робесп'єра підійде більше, ніж іншим.

Близнята (22.05 — 21.06)

Близнята — великі любителі усілякої смути: в таких ситуаціях їм здається, що їхнє життя — зазвичай, здається їм нудним і позбавленим яскравих подій — стає бурхливим потоком, в якому вони відчувають себе як риба у воді. Насправді це не так, але представникам цього знаку важко щось довести — їм не властиві сумніви, вони впевнені, що праві завжди і у всьому. Ось і сьогодні ніщо не завадить їм бунтувати вдома або на роботі, що, втім, нічого не змінить в їхньому житті.

Лев (23.07 — 21.08)

Леви обожнюють бути в центрі уваги оточуючих, тому вони із задоволенням беруть участь в будь-яких "народних хвилюваннях", які цілком можна вважати революційними, починаючи з зборів мешканців будинку, в якому вони живуть, і закінчуючи виступами активістів, які протестують проти вирубки зелених насаджень і подальшої забудови. У будь-якому випадку, як і сьогодні, їхньою метою є не стільки досягнення цілі громадських рухів, скільки хайп, спрямований на привернення уваги до їхньої персони.

Водолій (21.01 — 18.02)

Водолії, коли беруть участь у подіях, які з повним правом можна назвати революційними, взагалі не ставлять перед собою жодних конкретних цілей — їм просто подобається те, що життя навколо них кипить, вирує і горить синім полум'ям. У такій ситуації вони відчувають повне задоволення — як самими собою, так і навколишнього бстановкою. Представники знака не люблять тиші і спокою, їм потрібні активні дії, тому вони і цього разу із задоволенням візьмуть участь в будь-яких революційних подіях.

Читайте також: Гороскоп на 30 липня для всіх знаків Зодіаку: день, коли потрібно вчитися

Наступна публікація