Три знаки, яким сьогодні не можна вдаватися до поганих думок

Три знаки, яким сьогодні не можна вдаватися до поганих думок

Getty Images

День сприятливий для будь-якого виду відпочинку — як активного, так і пасивного: щоправда, як в першому, так і в другому випадку необхідно подбати про те, щоб відновити витрачені в попередній період сили. В цей час також небажано перебувати в поганому настрої, не кажучи вже про депресію, і занурюватися в погані думки: вони можуть ускладнити нинішній — в загальному, досить гарний — стан справ.

Сьогодні, 25 липня, віддаватися негативним думкам можна представникам всіх знаків зодіаку, але для трьох із них схильність до них може стати по-справжньому небезпечною.

Рак (22.06 – 22.07)

Раки — один із найсумніших знаків зодіаку, щось середнє між П'єро і осликами Іа. В депресію вони впадають часто, але, треба віддати їм належне, досить швидко з неї виходять — до наступного разу. Ось і сьогодні вони знайдуть привід для сумних думок, якими доведуть себе в буквальному сенсі слова до істерики. Найсумніше в цій ситуації те, що негативне мислення призведе до відповідних життєвих подій, тому необхідно боротися з ним будь-якими доступними способами.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Скорпіони взагалі-то мають міцну психіку, але вже якщо вони впадуть в депресію, можуть дійти до самого дна відчаю, від чого постраждають не тільки вони, а й їхні близькі — важко витримати поруч настільки похмурих особистостей, якими вони є в таких випадках. Страждаючи похмурими думками, представники знака створять навколо себе нестерпну атмосферу — вони можуть стати схожими на плантації ананасів, над якою, як відомо, не літає ніщо живе. Чи варто доводити ситуацію до такого стану?

Козоріг (22.12 – 20.01)

Козороги — знак психічно врівноважений, тому потрібна вагома причина для того, щоб вони впали в депресивний стан, вийти з якого для них буде не так просто, як може здатися на перший погляд. Такий стан представників знака насамперед обернеться проти них самих: хандра, як правило, заважає їм працювати, а гірше для цих трудоголіків нічого не може бути. Зірки наполегливо рекомендують їм лікувати депресію єдиним можливим для них способом — новою роботою.

Читайте також: Гороскоп на 25 липня для всіх знаків зодіаку: день необачних вчинків

Наступна публікація